TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SpaceMan @outoffzone
#reach: 2835   ( 1529th )
#followers: 2690   ( 1578th )
@Osterma13987862 @arthurgordonpy3 не, само на јавно место, вака
it just needs this, no water no food, an example https://t.co/yow6kS6Csf
1ReTweets4Favorites·Details
само едно знам
ЛУБОМОРЕН да не су
1ReTweets4Favorites·Details
види види ја рибава
шуга шуга глибава

кол ми деди
ве рушам маестрално со 2 педи

тука настапува маестралниот
за вас госпот имагинарниот
1ReTweets4Favorites·Details
дозволи да ти се претставам.мп3
1ReTweets2Favorites·Details
жена ко жена ќе те насамари
и после ти сам со самаро
0ReTweets4Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
@bebopan @centarska_picka @ComplicatedSofi @galevski koja si pa ti mori A sho sakas, A
0ReTweets3Favorites·Details
@eklipssa @PufkaM @OdArgeadite @Postarot @Tonisk1234 @Mercimek_ @bebopan мене ми фалат миљончиња еура ако ги види некој да ми ги остај под перњиц
0ReTweets2Favorites·Details
i wanт you on тоp of ma body
0ReTweets2Favorites·Details
@ID__Nina @__aloevera_ не сум носел шминка ни за гифт, не знам ја
0ReTweets2Favorites·Details
@ID__Nina @__aloevera_ ја имам испијано цела хаха ако имаш шише стаклено или метално за вода, во братислава му ја истураја,
односно јас пластично си носам со вода и го празнам пред секјуритито и поминвам, после го полнам во вц и си имам вода каа љетив в неб'то
0ReTweets2Favorites·Details
@ID__Nina @__aloevera_ само малта не се пија, пошо немат изворска,
сме пиеле од цевка набиена па никому ништо, а па та филтрирана вц ако нема хлор доволно хахаха
0ReTweets2Favorites·Details
@legovski @TheBatLadyM @ComplicatedSofi хахаха вон темата овај џорџо го има во #ResidentAlien (тhey exist)
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Инес Олгица 🇲🇰 🇩🇪__aloevera_7
2Agathaeklipssa4
3Пуфка Царица Милицаpufkam4
4Бебо 🗣️bebopan4
5Ид Нина 🍀🍅id__nina4
6Од Македонodargeadite3
7Поштаротpostarot3
8Jetontonisk12343
9Fulyamercimek_3
10The Queen of Boredomaleksk9613