TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

НЕОТПАКУВАН ШИЛИКУРАНТ @ovets5
#reach: 19203   ( 1006th )
#followers: 260   ( 13945th )
Има еден цитат од филмот "Damage" со Жилиет Бинош и иде вака:
"Damaged people are dangerous people because they know they can survive".
Ако не го сфаќате, ваш проблем.
13ReTweets84Favorites·Details
Што си во хороскоп?
ПОП.
0ReTweets3Favorites·Details
@MilaShila9 Се правиш на триипол
0ReTweets1Favorites·Details
@MilaShila9 Бев до тебе 10мин 🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@Mica90424053 Мици Ма 😍😍
0ReTweets1Favorites·Details
@Mica90424053 Мици наздравје 😍
0ReTweets1Favorites·Details
@Biktop16 Само за рака и 2х2
Така да ја водите
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Micamica904240533
2МилаШилаmilashila92
3NAPHEX [email protected] alberto balsamnaphexschrink1
4Девојката со ножотbiktop161