TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 8401   ( 840rd )
#followers: 761   ( 6012nd )
Дечки кој е во можност да помогне и еден РТ ќе ве замолам https://t.co/CORZB0b5gg
12ReTweets3Favorites·Details
@svadba11 @ArbnoraMemeti И ти си дел од групава?
0ReTweets5Favorites·Details
@astridofberk2 Најверојатно е некој кој користи такви услуги, некој педофил
0ReTweets4Favorites·Details
@dreamhouse99 Тие у министерство за финансии
0ReTweets2Favorites·Details
@skywardfire5000 Прашај фармацевт, ќе ти разјасни
0ReTweets1Favorites·Details
@ServiceCrew_ Зашто вакви стресови одсабајле правиш
0ReTweets1Favorites·Details
@ServiceCrew_ Се надевам 😄
0ReTweets1Favorites·Details
@DilekArdc @Shiferovska Многу тоа бе за две плати минус, не се нормални, цццџ
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
@skywardfire5000 Буквално два реда подолу
https://t.co/jAtLHIYvFI
0ReTweets0Favorites·Details
@DilekArdc @Shiferovska Озбилно???
0ReTweets0Favorites·Details
@Sneze64647771 @marjanmitrovsk3 Никогаш нема да ми биде јасно зошто скопјани користат ч наместо ќ, фичо, кафич, ѓокович 🤯
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝙳𝚎𝚏𝚒𝚊𝚗𝚝 💊 O.N.E. 🐸skywardfire50002
2ПлавоБелservicecrew_2
3Claudia ❼shiferovska2
4Amara Jastridofberk21
5Zivoten Sovetniksvadba111
6noréarbnoramemeti1
7Dream Housedreamhouse991
8Snowflakesneze646477711
9M-A-Cmarjanmitrovsk31