TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

RistoJpalanov @palanovristo
#reach: 240   ( 2493rd )
#followers: 234   ( 15186th )
Чекаме лет со ќерето 😁 https://t.co/4yai0g7rG2
0ReTweets20Favorites·Details
@pretty_coyote Не секогаш планот се исполнува ние почнавме на 27 па успеавме на 35 и супер ни е малата ни е замена за 5 психијатри !!!
0ReTweets9Favorites·Details
Бурекџилница Весна Лисиче драма ! https://t.co/Qu8scm6aNJ
0ReTweets6Favorites·Details
@indig05alpha Затоа сме таму кај што сме на дното и најтрагично е што ова го мисли мнозинството
0ReTweets4Favorites·Details
@pretty_coyote Еве ја примариус доктор психијатар😉 https://t.co/EvLkYna0aE
0ReTweets4Favorites·Details
@goranman2 Цените на колите у салоните се поскапени како и м2 недвижност у скопје ц4 полнува од 22.000€ не е на добро работата
0ReTweets2Favorites·Details
@saleskopski Thanks Sale ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
@IvanLazarevski Ja na 4 whiskey mavam ristretto i teram ! Na zdravje 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@pretty_coyote Фала ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Coyote Prettypretty_coyote3
2Mangoranman21
3🌟indig05alpha1
4Aleksandarsaleskopski1
5Иван Лазаревскиivanlazarevski1