TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Манче @pametnjakovichh
#reach: 80853   ( 180rd )
#followers: 1551   ( 2494th )
#1
Што тој гледа vs Што јас гледам https://t.co/wA7FjvuO0D
21ReTweets162Favorites·Details
#2
Само јас ли не го разбирам овој тренд на сликање? https://t.co/TPVgMArgSu
9ReTweets148Favorites·Details
#3
МЕНструација, МЕНопауза, МЕНтални пореметувања....
Всушност сите проблеми на жените се поврзани со мажите.
14ReTweets60Favorites·Details
#4
Јас криејќи се од алкохолот во текот на работната недела. https://t.co/heV7YsZCEW
12ReTweets66Favorites·Details
#5
Сама си создавам проблеми, сама си ги решавам. Многу сум самостална...
9ReTweets47Favorites·Details
#6
Седишта се тресу у твом Мерцедесу. https://t.co/ub0Ts8jImr
9ReTweets45Favorites·Details
#7
Кои се твоите планови за Валентајн?

Јас 👇 https://t.co/D6HcvkOE8X
8ReTweets42Favorites·Details
#8
Вчера мајко ја посвршија.мп3 https://t.co/zXYTpaOC49
5ReTweets46Favorites·Details
#9
Кој мисли дека времето лета изгледа нема правено planks. https://t.co/6a8NRE8clv
7ReTweets37Favorites·Details
#10
Да тоа мислев, еве сега ќе почнам да се дрогирам 🤦🏻‍♀️ https://t.co/HtXdWBc53g
6ReTweets37Favorites·Details
#11
Да имаш лоша репутација е лесно. Доволно е само да бидеш убава и дружељубива, а луѓето сами ќе измислуваат глупости и ќе ги раскажуваат на останатите.
6ReTweets36Favorites·Details
#12
Бафта бе? https://t.co/BJVDnlquhj
6ReTweets33Favorites·Details
#13
Го немало крстот... https://t.co/WiOnXYb1l2
6ReTweets32Favorites·Details
#14
#15
А мислев дека постојат само академии за маркетинг и програмирање... https://t.co/t8afG2xakB
6ReTweets26Favorites·Details
#16
Оглас за оплодување од Her Zika P. https://t.co/ycz0VAaL4s
6ReTweets25Favorites·Details
#17
Позитива 😻 https://t.co/yVM4Hb4yRv
6ReTweets25Favorites·Details
#18
Стискаме палци #Honeyland https://t.co/hH2dInmMgm
4ReTweets30Favorites·Details
#19
Ајде душо можеш ти повеќе! Сакаш да работиш од 8 до 16h или да си го сликаш газот за Инстаграм?! https://t.co/0byIfkqOKC
5ReTweets25Favorites·Details
#20
Утрото после Валентајн:
-ти пијан како куче
-таа ружна како крокодил https://t.co/rXuHmbgJgI
3ReTweets30Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Спејс 🚀🌕spejs_fraerot25
2Прото Типdezhurenkrivec14
3Scarlett O'Harascarlet8914466512
4družermfcmk12
5Ариелproblembyme11
6Мистер 6пекlektorot10
7Кичеецотgloryunited1239
8Mалечка_mimkaa_8
9Candy Cane 🍭kreker2278
10шиликурантshilikurant8