TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Милкс 👑 @pancake_mama88
#reach: 82116   ( 277th )
#followers: 7713   ( 290rd )
#1
Денеска славиме 10 години од најдобрата одлука што маж ми некогаш ја донел 🎉 https://t.co/6GrEgnChTl
15ReTweets279Favorites·Details
#2
Скопјани во Охрид утрово 😂😂 https://t.co/CgYROtfcUN
38ReTweets199Favorites·Details
#3
На нас нека ни се множат годините, а на @rock_kafana убавите најубави бургери 🎉 https://t.co/LGlxE8pVtm
9ReTweets216Favorites·Details
#4
Секогаш велев дека нема да бидам како мамичките кои плачат за мини-матура, тргнување на училиште и слично.. Но кога ќе помислам дека детето ми заврши една фаза во животот и е подготвен за level up, грутка ми се прави во грлото. Денеска го запишав во 1 одделение.
2ReTweets203Favorites·Details
#5
Не сум лута, зошто прашуваш? https://t.co/woHtsnKWTo
31ReTweets106Favorites·Details
#6
Си спасивме врапче 😍 https://t.co/ZjIYP6ThiG
11ReTweets163Favorites·Details
#7
#ОнаКога ќе видиш дека во кутија од сладолед во замрзнувачот стварно има сладолед 😍 https://t.co/9pwQQV1t0p
12ReTweets142Favorites·Details
#8
Не излегувајте во фустанче, клавет безобразен ветер надвор.
14ReTweets108Favorites·Details
#9
Еј ене ти ја симпатијата, однесувај се нормално!
- https://t.co/7cpW44Iz0f
13ReTweets92Favorites·Details
#10
Заебана работа маскиве 😂 https://t.co/O5j4QXchhg
16ReTweets77Favorites·Details
#11
Убавите работи почнуваат на С..
Среда
Среќа
Сонување
Слобода
Скара
Спиво.. https://t.co/QQFc0SC7vm
9ReTweets95Favorites·Details
#12
Dokaz deka Kumanovo е pred svi gradovi - Bil Gejc specijalno ni posvetue pažnju 🎉 https://t.co/J1K8LXmJpw
19ReTweets61Favorites·Details
#14
Професорката во средно: Кој датум е денес?
Јас, бр. 16 во дневник: https://t.co/kOj3ej3k78
11ReTweets73Favorites·Details
#15
14ReTweets63Favorites·Details
#16
LEAVE THAT SHIT ALONE. THIS IS NOT THE YEAR. https://t.co/kEnDxwYVkv
16ReTweets56Favorites·Details
#17
10:10, ве мислам бидалчиња 💜 https://t.co/1hwDCeeO8t
2ReTweets90Favorites·Details
#18
Плачам 😂😂😂😂😂 https://t.co/uAkS3D75iN
8ReTweets71Favorites·Details
#19
Си купив летно фустанче во големина Ѕ 🎉🎉
1ReTweets90Favorites·Details
#20
Среќен петок драги твијатели 🌞🍀🎉🍹 https://t.co/U8B2QMsFws
3ReTweets80Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kibble Dkibbled938
2⚡zoranveli⚡🤘zoranveli31
3Противизамprotivizam122
4FullPersonadarkhour_seeker21
5Смешка буцката 🍀smeshka_16
6Rustikanarock_kafana14
7Патлак илити пиштолposlediknapik13
8Anarocher12513
9Marija Danilovskamarijadanilovs112
10НаЖанеСреднатаsenieni12