TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 69787   ( 536th )
#followers: 3349   ( 1075th )
#1
Go ahead, touch... https://t.co/veWXx1Zcep
16ReTweets142Favorites·Details
#2
Тенка е линијата помеѓу глупоќа и потреба за внимание, ама вие си знаете!
19ReTweets95Favorites·Details
#3
Не е работата дали се плашиш од корона вирусот или не, работата е да ги почитуваш мерките. Што не е јасно?
17ReTweets95Favorites·Details
#4
The eye is the mirror to the soul. https://t.co/BjvVv44lul
15ReTweets88Favorites·Details
#5
А да ги почитуваш мерките и во исто време да си ставиш насмевка на фаца и да се фокусираш на нешто позитивно, можеш?
Јас можам, пробај и ти, лесно е!
17ReTweets74Favorites·Details
#6
Не ме мислете. УЖИВАМ!!!! https://t.co/rr58G6Qm1D
3ReTweets114Favorites·Details
#7
Вие што сте дома, понеделник е. Чисто информативно 😉
12ReTweets81Favorites·Details
#10
Денов е совршен за 👇 https://t.co/spaO4w8nIm
12ReTweets71Favorites·Details
#13
Пробувам ама навистина неможам да сфатам што е фината со купување тоалетна хартија на тони 🤔. Некој да ме просветли, ќе молам 🙏
6ReTweets68Favorites·Details
#14
И во време на корона, среди си се и оди си на работа и биди си на high vibes.
#notetomyself https://t.co/Ai8qx8FGxm
1ReTweets81Favorites·Details
#15
Има некои работи/чувства што си ги чуваш само за себе и не ги споделуваш со никого. И така е најдобро... https://t.co/M9PMv58RRL
9ReTweets54Favorites·Details
#16
Ова можевме да бидеме ние, ама ти незнаеш да го дигнеш точакот на едно тркало 😕. https://t.co/7xzOclBkv2
4ReTweets68Favorites·Details
#19
Keep calm Anchi, keep calm... https://t.co/jv7VZV0XCL
3ReTweets66Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1..martin..mmmmmartinsssss69
2Даниелаingeingedani52
3☕°~Дејдример~°🍫unomochaccino50
4Karasevdajuly_girl197931
5Букет😷bouqet10026
6Εφτελιαeftelijanamajka25
7Traveler_Lonely 🖤l_traveler__25
8Кукуњавскаemmyllija23
9dokolenkomk_dokolenko23
10Caledonia1red2yellow3blu21