TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шепасти Ентузијасти @pawsomefriendse
#reach: 81633   ( 186th )
#followers: 457   ( 8346th )
#1
Сакаме да ВЕ известиме дека ГИ СПАСИВТЕ ШЕПАСТИТЕ!!!📣📣📣

Сакаме да ВИ се заблагодариме на сите, на сите 431 наши поддржувачи кои ни дониравте, на 3те фирми кои ни донираа.
Без Вас немаше да ја собереме потребната сума и да го подмириме долгот!!!🎉
👇👇
https://t.co/KyGPYK4Jjb https://t.co/jflTOxxfLL
41ReTweets131Favorites·Details
#2
How it started: How it ended: https://t.co/vf2MU65RU9
27ReTweets176Favorites·Details
#3
Денес вдомивме 21 куче во Англија ❤️ со сќрена нека ви е на сите до едно
Еве дел од нив 😁 https://t.co/T3NmTkc3gB
24ReTweets115Favorites·Details
#4
Мало маче штотуку спасено од сигурна смрт :(
На сред булевар, преплашено седело, Ве молиме да му најдеме дом 🙏❤️
Или барем привремено сместување
СПОДЕЛЕТЕ https://t.co/Wg5KNxNSjm
33ReTweets27Favorites·Details
#5
Кучево е во Белград со МК чип кој не е заведен кај нас во систем, ниту пак кај нив.
Има сино ремче, Ве молиме споделете можеби некој ќе го препознае🚨🚨🚨 https://t.co/qRCQ8ku9Ck
6ReTweets4Favorites·Details
#6
Здраво другари, ова е Харли, со нас е повеќе од една година.. има шанса да патува во Англија и ни треба помош за трошоците за пат 🙏 ве молиме да не ја оставиме оваа зима да седи во пансион, кога има шанса за топол дом ❤️
Кој колку може, да донираме 🙏👇

https://t.co/qkqeJf300E
8ReTweets9Favorites·Details
#7
Се вдомува ова мало девојче ❤️
За повеќе информации пишете ни во ДМ ❤️ https://t.co/4yeVC3cs80
6ReTweets7Favorites·Details
#8
За жал Еспресо не напушти.. но неговата сестра Нескафе и неговите братчиња Мило и Мока сѐ уште се борат со парво 🥺

Оваа терапија е премногу скапа и на нас ни треба многу помош, серуми, инфузии, лекарства.. не сакаме да ги изгубиме 😭
Ве молиме да им помогнеме колку што можеме😭 https://t.co/rRlsOMJINZ
6ReTweets10Favorites·Details
#9
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Daisy Family Rescuedaisyfamily1