TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

royal screw up @paynster123
#reach: 24938   ( 1208th )
#followers: 7193   ( 346th )
мажи шо на онакви глупи твитој не коментираат директно некако да го "осудат" туку се избацуваат со нешо во смисла "маж да го пишеше ова ќе го распневте" what a concept
9ReTweets41Favorites·Details
а дека цел живот ќе треба да работам со програмери https://t.co/oQXJnbl7Bx
6ReTweets47Favorites·Details
easy, takeshi kaneshiro in fallen angels https://t.co/F5A3LrJrEg https://t.co/cOhPPwjtg2
2ReTweets5Favorites·Details
anyway првата вечер во станов најужасна на цел свет за малце ќе го потопев лаптопот од работа со вода не прашувај........
0ReTweets9Favorites·Details
@jackdawofchaos plot twist: те следи и е ко ugh fineee ко ќе прочита дека ја твиташ
0ReTweets4Favorites·Details
екшли верувам во она шо зрачиш то привлачиш пошто се само на ужасни особи налетувам
0ReTweets8Favorites·Details
можда ќе им го пратам ова утре да се нашалиме малце пред ривјуто шо ќе ми го праат за некој ден
0ReTweets4Favorites·Details
бро кој гледа уште la casa de papel
0ReTweets7Favorites·Details
технички не сум јас пошто уште немам разбрано аххахах
0ReTweets9Favorites·Details
silva na fpl najdobra odluka sho sum ja donela poslednive nekolku meseci hh https://t.co/fxKfpOlCEJ
0ReTweets3Favorites·Details
@gjorgjic @katiestrummer @parodiamagnific ми се разврна и онака хахаха ништо од планот
0ReTweets3Favorites·Details
we're off to a good start шо би се рекло
0ReTweets5Favorites·Details
last fm треба да си додај опција за филтрирање низ резултати пример years active make it happen
0ReTweets5Favorites·Details
@jackdawofchaos значу или знаеш шо e twitter discourse или ја гледаш la casa de papel, you can't win at life
0ReTweets2Favorites·Details
mason fucking mount
0ReTweets2Favorites·Details
@katiestrummer @parodiamagnific @gjorgjic ах тенкју 🙏🙏
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1адекате 🐝katiestrummer3
2cactusparodiamagnific3
3Џорџgjorgjic3
4ᱬ not your regular bagaktovka1
5garlic munching marxist whоre™lithiumnatrium1
64four550011231