TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 72866   ( 202nd )
#followers: 1740   ( 2456th )
@ashe_wdc Tostero mozis da go iscistis od zagorenoto hehehehe
22ReTweets80Favorites·Details
Slept in my Марјан Стојановски shirt, woke up роденден https://t.co/yJechqsigf
19ReTweets89Favorites·Details
Ќе ми требат можи поќе од 32, ама тргна. Ако не умрам попатно.
Dream Theater - Best Of Times 🥰 https://t.co/G7gyc53Rw4 https://t.co/wwI6AxagYH
17ReTweets81Favorites·Details
Колку болни ве има тука во последно време, почнав да се осеќам нормален.
13ReTweets72Favorites·Details
Ништо не чука посилно од срце кое е спремно да каже "Те сакам".
12ReTweets55Favorites·Details
Каков ебен крај. КАКОВ Е Б Е Н КРАЈ. К А К О В Е Б Е Н К Р А Ј. https://t.co/pAdKiICk7s
7ReTweets69Favorites·Details
Бабето ви објасни сѐ за вакцините, душата антиваксерска да ви ја ебам. Секоја чест 🙏 https://t.co/EOPIhofBrE
13ReTweets43Favorites·Details
Дечки, како се справувате со нервоза? Јас вежбам, пуштам музика и танцувам. Вие?
6ReTweets58Favorites·Details
Мејлови ✅
Серка ✅
Состанок ✅
Избегнување на лајно на тротоар ✅
Секси аутфит ✅
Вадење тангата од газот ✅

Го обожавам петок.
5ReTweets56Favorites·Details
Чај со ѓумбир и лимон, камин и нејзиниот мирис. Сабота.
6ReTweets49Favorites·Details
Дечки, дали консумирате мајчински исцедок, коктел за растење на новороденче од друго животно / различен организам / наменет за раст на друго суштество?
5ReTweets44Favorites·Details
Добро бе, со шо ве ранат шо сте толку забегани? Бил Гејтсови човече... https://t.co/o3TA142yfp
6ReTweets36Favorites·Details
Ја молам особата шо ја има мојата вуду кукла, да престани да ѝ го дрка. Фала.
5ReTweets33Favorites·Details
Шо не ќе напрајте за фејвчиња, душата да ви ја ебам негушната
3ReTweets41Favorites·Details
Тенка е линијата меѓу "шо стори колку се испрдив" и "БАБООО, ДАЈ НОВИ ГАЌИИ"
5ReTweets23Favorites·Details
Негативен.
Sakas sega da se gushkame so glavcheto na gradi taka isprepleteni pa se otpletkuvame???

*send to all
5ReTweets21Favorites·Details
Легни си, drug gushka so glavcheto na gradi i nodzinjata isprepleteni, pa posle poleka ke se otpletkuvaat
5ReTweets19Favorites·Details
Дуплото еспресо денес го заменив со чај од ѓумбир и лимон. 18те километри утринско трчање ги заменувам со ѓеврек од вчера, стоплен на тостер.
Скршеното срце ќе го заменам со серка.
6ReTweets11Favorites·Details
Како се игра фудбал со ерекција?
2ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Εφτελιαeftelijanamajka20
2SLAVITCAslavitca1110
3🏳️‍🌈_lazrim6
4XooXxooxyyy6
5A.A. Pokladsvilazakalde5
6Andronikaajdjdndnjx5
7Нандоniceasshole15
8Родољубен Разгласникарrazglasnikar5
9Матикулеmatikule4
10Тетка Дрдоркаkaravrni3