TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Defo Amerikanecot @pekolnomomce
#reach: 470   ( 2207th )
#followers: 471   ( 9158th )
Поздрав до сите шо мислат дека оваа територија ограничена со некаква линија, може да стане држава.....не бе другари никад нема да стане. https://t.co/SASG1nSyQx via @YouTube
0ReTweets0Favorites·Details
@Nivkilrah fiat cinquecento под телевизор......
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Диа zmijanivkilrah1