TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pepi The Gazer @peropepito
#reach: 94738   ( 216th )
#followers: 1083   ( 3659th )
#1
Шала на страна

Како човек кој прележел у болница 3 неделна тешка пневмонија во 2013

Не се заебавајте со респираторните органи иако сте млади и полетни
23ReTweets160Favorites·Details
#2
А пази сеа

Одма губиш доверба у Жан Митрев човек докажан у своето поле само поради тоа шо искочи малце несигурно у јавност и лошо оратотски се изрази

А одма стекна доверба и беше спремен живот да и довериш на Фатиме Фетаи која е све обратно
12ReTweets98Favorites·Details
#3
Многу ми се свиѓа некој кој е по вокација нешо поврзано со медицина и коа користи латинско/персиски стручни термини а објаснува општ проблем кој не засега сите

А доле го прашуваат а шо е тоа а шо е ова

А он пополека капка по капка ејакулира во гаќи
8ReTweets103Favorites·Details
#4
У карантин си

Опадната ти е самодовербата
Нема кој да ти дае комплимент

Креираш некаков челинџ за да постираш слика
16ReTweets73Favorites·Details
#5
Двајца браќа 30+ лежат во креветчиња на спрат во детска

"Скопје во Карантин 11/03/20"
19ReTweets61Favorites·Details
#6
Друго е сам коа ќе си го напраиш ко шо сакаш https://t.co/ogb4BXU8cb
11ReTweets65Favorites·Details
#7
Пеер као те навредува тоа шо имаш мал кур а не те навредува тоа што си општо неспособен
10ReTweets68Favorites·Details
#8
Дај бе манете ми се од мреживе и ти и дечко ти со тие протеинските појадоци на кур да ве стаам и двајцата
8ReTweets73Favorites·Details
#9
Па не беше лошо океј поминавме

Не потрошивме многу пари https://t.co/LPQysuMKjH
8ReTweets63Favorites·Details
#10
Човекот кој е потребен за време на криза https://t.co/CMBwXEum69
13ReTweets46Favorites·Details
#11
Драг дркаџијо

Нормално е коа си бил одбиен од убави македонки радо да се потсеќаш на тие србинките од Александровац шо се упознавте на летовање у Буљарица
12ReTweets38Favorites·Details
#12
Шо би рекол Страјк
Стилот е ненормален https://t.co/nBSnuTArNe
4ReTweets56Favorites·Details
#14
Спреми и ребро у фурна на саканата денеска

Играј малце со симболиката
9ReTweets31Favorites·Details
#15
Го мислам гејот од КАМ Капиштец
4ReTweets46Favorites·Details
#16
МкРобот

Тргни ми ги тоткиве од ДМ
9ReTweets28Favorites·Details
#17
Пљачкањето богати е секоаш опција

Имај го тоа на ум
6ReTweets35Favorites·Details
#18
Ајде бе нели програмер си

Напраи нешо спречи ја коронава
8ReTweets28Favorites·Details
#19
Давам 1400 евра кеш и рено клио 2002 дизелаш за првиот кој ќе му изгаси интернет на Митко Пикисипи
4ReTweets38Favorites·Details
#20
Драги Карпошани

Излезете на балконите у 18:00

Ќе колам јаре
4ReTweets37Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Методија Ѓорѓиевgjorgjiev_m107
2ненадkrajchinovikj38
3Yūgen Bobyugen_bob34
4Catch me if u canmimicka8732
5pardon my frenchlilika_____29
6Васиљvlatkovasilj28
7На Шивец поголемата_ne_go_tinka_27
8Самоизолиранаneiskulirana26
9Џеј Џеј Окочаvlatkovski24
10Џагдишаdzagdisha22