TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Др. Перуника @perunikaa
#reach: 10117   ( 726th )
#followers: 545   ( 8159th )
На прочка, во сон ми дојде, знаејќи дека имаме зборови недокажани и дела недовршени, а не делат илјадници километри.Ти простив за гордоста што те водеше во животот,но никогаш нема да ти простам што ја уби љубовта во себеси и сега живееш живот онаков ко што мразеше.Без да љубиш.
9ReTweets45Favorites·Details
Фејв ако и тебе дождот ти ги расипа плановите за ебење.
6ReTweets22Favorites·Details
Нема по мизерно нешто, по некултурно, и по одвратно кога некој ќе рече "напумпана" за жена која е бремена. Ми се гади од реториката на луѓево у последно време.
2ReTweets12Favorites·Details
Вечерва има конјукција на Месечината и Венера. 🌙✨️ https://t.co/eWNm4AsBBj
0ReTweets15Favorites·Details
Сваки поглед твој је лозинка за страст ❤️‍🔥
0ReTweets7Favorites·Details
@Filipco Наздравје 🥳
1ReTweets2Favorites·Details
@Filipco Бурито од ла пуерта само 😁
1ReTweets1Favorites·Details
Сите се фативте за дилдата, а никој не разгледа подобро и не праша зошто вештачката вагина е уредно спакувана у ќеса, а дилдата се отворени и изложени на бактерии. Се ли јас треба да ви објаснувам бе шупаци 😄 https://t.co/TSXZ2Nbkli
0ReTweets3Favorites·Details
@AnEsZzZzZ Хахахахаахахаахаахаахахахахаахааа им летнала чавката и на овие 😂
0ReTweets3Favorites·Details
@Prikazna1 Јас за кучето сум тука да прашам ако можи да го вдомам 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@Hector19819 Абе пишуј убаво
0ReTweets2Favorites·Details
Јас кога ќе го видам како и се смешка на типката што е на каса.
#modernizamirenesansa 😁 https://t.co/PrNtVKJhMM
0ReTweets2Favorites·Details
@PlaviOchi Вози си го филмот комшија и ич да не ти чуе 🥳
0ReTweets1Favorites·Details
@Hector19819 @Prikazna1 Само јапанска вазна ако имаш, колекционер сум 😊
0ReTweets1Favorites·Details
@Hector19819 @Prikazna1 У тие лекови што чуваш 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Hector19819 Бајкуш е буф на турски 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@Hector19819 Пиши baykuş
0ReTweets1Favorites·Details
@kojprvpocnamme Нема ни пријатели а не пак бивши.... 😀
0ReTweets1Favorites·Details
@AnEsZzZzZ Неки стар педер ...
0ReTweets1Favorites·Details
@teoreticarot Рандом му текнало да продава што стигне
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🇬‌ 🇪‌ 🇷‌ 🇲‌ 🇦‌ 🇳‌hector198195
2ПρиƙαзԨαprikazna13
3Whothefuckoumpoaneszzzzz3
4Леонче Мамичкаmacyimyesim3
5др. Кољоdr_koljo2
6Filipcofilipco2
7Вилијам Шекспировскиshijemtigadzuro2
8🅺🅾🅼š🅸🅹🅰plaviochi1
9SpaceMan ⚡outoffzone1
10СИГМА™kojprvpocnamme1