TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Петар @petarzz
#reach: 33403   ( 938th )
#followers: 6003   ( 472nd )
Кога ДЕА ти апси во државата, можеш да замислиш какви се криминалци имаш во МВР, царина, аеродром, влада, собрание. Лабаво 1 тон дрога си прошла на сите скенови на аеродром. Маме ебаа еј, маме ебаа. https://t.co/6LkdtVMmTo
28ReTweets106Favorites·Details
И ај, зошто? https://t.co/9gMnuPhyKq
11ReTweets92Favorites·Details
Кој може, кој сака.
РТ https://t.co/d6fjwK2ufD
7ReTweets1Favorites·Details
Поткуп, црна кампања, фејк флаери за @levica_partija фејк билборди, заплашување, тепање, попречување гласачи, полициски притисоци и на крај го изедоа како никогаш до сега. Замислете колку ве замразил народот.
8ReTweets20Favorites·Details
Од збор до збор, хируршки прецизно. https://t.co/NcwoBTFvw2
2ReTweets12Favorites·Details
Каква легенда, какво искрено дете 🤣🤣🤣

https://t.co/NhMrWzBG2c
0ReTweets3Favorites·Details
@atenttion_whore ме изнасмеа жими се :D
0ReTweets1Favorites·Details
@atenttion_whore ептен искрен ама и гладен и нервозен :D
0ReTweets1Favorites·Details
Што повеќе да кажеш за овој човек. Пропаст невидена. https://t.co/2uF7FWQsPF
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🎰👊Докторот👊🎰atenttion_whore2