TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лејди @petite_blu
#reach: 0   ( 38814th )
#followers: 222   ( 14692nd )
Ќе ме бараш ко сонце во септември.
0ReTweets7Favorites·Details
Урлааам 😅 https://t.co/nrJqlHIiPp
0ReTweets3Favorites·Details
Кучињата ги сакаат своите пријатели, а ги касаат непријателите, за разлика од луѓето, кои се неспособни за чиста љубов и секогаш мора да ги мешаат љубовта и омразата.
- Фројд
0ReTweets3Favorites·Details
@africanmunju Остај тоа, да не мешаме континенти 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@africanmunju И кај мене така 😀
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии