TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Donatello™ @petrusevski13
#reach: 4505   ( 1160rd )
#followers: 3471   ( 1168th )
пратеник у собрание, претставник на граѓаните :))) https://t.co/LEIAxS0tC4
0ReTweets12Favorites·Details
@Enkriptirana што ти прават избори еј :)))
0ReTweets6Favorites·Details
да сме на чисто, тука не го критикувам интер, кој е домаќин, туку целата лига и федерацијата, која е у ранг на ффм
1ReTweets0Favorites·Details
@Pavlovikj @1KRealDeal шо знам бе, деле имаше фини сезони зад него. овој нема нишо
0ReTweets4Favorites·Details
животот во скопје е сообраќај. https://t.co/2j0XywCKpR
0ReTweets3Favorites·Details
@Pavlovikj @1KRealDeal мислеше милан ќе фркнат 30м за скинати лигамети :))
0ReTweets2Favorites·Details
@egodollaric па ти со законите, пратенициве не можат да постигнат бе брат :))))
0ReTweets2Favorites·Details
@hasawatermark * губат 6-0 :))))
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@Pavlovikj дно од организација
0ReTweets1Favorites·Details
ни толку. https://t.co/Az23D9VcxD
0ReTweets1Favorites·Details
Оди извади ја сеа од глава Pump Up The Jam, да те видам. Cunk on Earth, одлична!
0ReTweets1Favorites·Details
@satelite_chris и кај шо претходно имало Z уз сликата :))))
0ReTweets1Favorites·Details
путин на апарати https://t.co/e2RVN1v77L
0ReTweets1Favorites·Details
@Jane_Sk социјалистички :)))) со петокрака да не е??
0ReTweets1Favorites·Details
@TheBatLadyM добро, не мислев дека горенаведената фотографија е перфектна, само го корегирав кепшнот :))
0ReTweets1Favorites·Details
какви маргарини бе не сме 90ти години купи си путер не се труј https://t.co/4EaUtDwL9a
0ReTweets1Favorites·Details
@Otpecatok депресии :(
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1сафиpavlovikj4
2K-Real1krealdeal3
3Skadoosh 🗣covek12
4Летечи фахманficoku2
5Точкаtishinamalku2
6Брусница Вејнthebatladym2
7Сезнајкоseznajko_mk2
8Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark1
9Imprintotpecatok1
10Марк Грег Спутникsatelite_chris1