TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СКИТНИКОТ @pickumater7
#reach: 27644   ( 1235th )
#followers: 1122   ( 3354th )
#1
Никој Катица неможе да ја приведе помоќна е од цела влада
Сите ги држи за јајца
Цел криминал им го знае што го направија и сите случаи им ги води со сечени разговори они како сакаат за да ги судат
7ReTweets23Favorites·Details
#2
Кога ја пазам да не оди у длабокото https://t.co/ehA8ThxmiG
3ReTweets31Favorites·Details
#3
Сите се дружеле со Боки 13ка заради пари само Костадин се дружел од љубов
3ReTweets31Favorites·Details
#4
Каде и да одеш местото во кое си се родил и растел секогаш ќе ти недостига
Велес https://t.co/XGHv0p5NXJ
2ReTweets27Favorites·Details
#5
Тивко е на Макпетрол
3ReTweets20Favorites·Details
#6
До целта прво стигнуваш со мислите,а потоа со нозете.
4ReTweets15Favorites·Details
#7
Дали вака ко говедово глупо треба да се почне а и на тие што го фејваат за овие вакви негови глупости https://t.co/jz5A6kWfPc
3ReTweets17Favorites·Details
#8
КОЛКУ ПОВЕЌЕ СЕ ОДДАЛЕЧУВАШ ОД РАБОТИ КОИ ТИ ЈА ТРУЈАТ ДУШАТА ТОЛКУ КЕ БИДЕШ ПОЗДРАВ
4ReTweets14Favorites·Details
#9
Душата може да ти ја разбере некој сличен на тебе.
4ReTweets13Favorites·Details
#10
Пиј кафе сега
Влакново од шо е https://t.co/XaMEsahwX6
1ReTweets19Favorites·Details
#11
Се си еба матер торби милиони вој на тој давал крај нема
Кум да снимаат 30 дела ќе треба
3ReTweets12Favorites·Details
#12
Фонтаните во Скопје функционираат ли
Петре механизмите што ги украде ги врати ли
Или коњот го чува
Хунта
2ReTweets15Favorites·Details
#13
Мијалков круната Дон ја предаде на Вице
Се се врти во круг
Народот бос
2ReTweets14Favorites·Details
#14
Педер немам више пари не ми иди пред врата https://t.co/hDFL7fQbpK
2ReTweets14Favorites·Details
#15
Гнаси Проколнати за ова ве бива да го решете https://t.co/8Ns7tbdQmJ
3ReTweets10Favorites·Details
#16
Пиши ,Кодош" во коментар
Сликата ќе се избистри https://t.co/yd2eqlf0xC
1ReTweets16Favorites·Details
#17
У Велес едно време се имаше респект меѓусебно
Све по кур отишло изгледа
2ReTweets13Favorites·Details
#18
@JaNicharce Ја тресна со глава у тротоар и си замина
У нормална држава затвор се лежи за ова
0ReTweets19Favorites·Details
#19
Па нешто спремаат народот да го јаде курот по лизгаво https://t.co/jXnHQwVs9E
2ReTweets12Favorites·Details
#20
Шетајте додека сте млади
Ке остарете после ке шетате вака по корзо само
Ај Добро ви утро https://t.co/8DsOf93zB6
0ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1CпЕјСиspejsi_k82
2🧠Бреинсторм🌪brainstorm151741
3Гуру де Коркаш™bejbiboy37
4Царевата Ќеркаcarevata_kerka33
5Gorast Stankovskigoraststan21
6МилаШилаmilashila918
7Darko Kezhmankezhmanprvi18
8Jasna Koteskajasnakoteska17
9Зимзелено Дрво🌲nemaparinemamir16
10Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov14