TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Данкан Пиндерхјуз @pinderhughesmkd
#reach: 51449   ( 512nd )
#followers: 2439   ( 1678th )
Сашо Мијалков - Леси
8ReTweets44Favorites·Details
Важно е Мирко Попов да не се распадне.
3ReTweets26Favorites·Details
@leshnice Ќе зеам еден магнет....
1ReTweets25Favorites·Details
Што се секирате, Авалон ќе го донесе во Скопје.
1ReTweets17Favorites·Details
Она кога и кажуваш виц, док ти го... https://t.co/HWRA8mC0IJ
1ReTweets4Favorites·Details
Се кладиме дека ќе им избега уште еднаш пред затвор?
0ReTweets12Favorites·Details
Трбаше да каже Мијалков: 39 са 2.
1ReTweets7Favorites·Details
Сега, Дафт го напушти Панк? Или обратно?
0ReTweets6Favorites·Details
Кога ќе го слушнам Боно од U2, мислам дека со овој се браќа. https://t.co/C2CUfYtYS2
0ReTweets6Favorites·Details
@DeboraSkunk Викај го Сашо.
0ReTweets3Favorites·Details
Коментарите ! 🤣🤣🤣
https://t.co/OsmgfeTQyr
0ReTweets1Favorites·Details
@kurka_32 И процесорот.
0ReTweets1Favorites·Details
@Natal1jaM Се најубаво. Со среќа нека е.
0ReTweets1Favorites·Details
Најдобра андреналинска вожња,кога си поблиску до влезот од комшијата и кога ќе му киднеш со лифтот пред нос.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Pindarkurka_321
2Безценнаdeboraskunk1
3🦋natal1jam1
4Лешник 🌰leshnice1