TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пири Реис @piri_reis99
#reach: 12274   ( 695th )
#followers: 519   ( 8500rd )
Не е лесно да си доктор🤣 https://t.co/2BM789qsqc
13ReTweets57Favorites·Details
Виша математика од Демидович🤣🤣🤣 https://t.co/LwIuo6IfaL
6ReTweets35Favorites·Details
“Змијата може само да ти го одземе животот, а лошиот пријател може да те одведе во Пеколот”.
Мевлана
7ReTweets29Favorites·Details
Ми се допадна менито кој би го нарекол "Еднаш е Рамазан, ќеифот нема цена" 🤣 https://t.co/XDLLUyqYHU
0ReTweets21Favorites·Details
Батката секогаш е во право🤌 https://t.co/44uUvHtgeb
3ReTweets5Favorites·Details
Izvodot ne postar od 6 meseci🤣 https://t.co/6b1qClr1Z1
2ReTweets8Favorites·Details
Секој од нас заслужува да има свој роман, ама нема доволно добри писатели...
0ReTweets5Favorites·Details
Често ме мрзи порака да напишам, можам да ги замислам каква мака имале порано тие што пишување писма..
0ReTweets5Favorites·Details
@iyiparti_edit Bir de oruçlu halde...wow🤣🤣🤣
0ReTweets3Favorites·Details
@sabah Cumhurbaskani suclu galiba🤣🤣🤣
0ReTweets3Favorites·Details
@niighttstarr Od 5 godini si pocnala🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@ednazelba @thunderstrack9 Покрај се' или сите заедно...
0ReTweets2Favorites·Details
@niighttstarr @L_Traveler__ Ќе нема ако имаш 100 години🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@mladamama03 Немој сеа, ќе ми падне косата ако не пробам🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@IIEldeen Afiyet ola🙏
0ReTweets1Favorites·Details
@vortexlady14 I toa od belo zlato🙏
0ReTweets1Favorites·Details
@nedimsener2010 Cumhurbaskani suclu Nedim bey🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr I da ne nosis, isto e... (spored tvoite twitovi prethodni)🤣
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Izvini prv i posleden pat🤣
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1弐🚗nikomil16
2Плава ама Права 😏niighttstarr5
3Колаче (╯3╰)ednokollace3
4Рапунзелfake_rapunzel3
5АлишаАлмаз 💎ednazelba2
6Hipokrizija⚡ ⚡⚡thunderstrack92
7🖤Lonely🖤l_traveler__1
8ᗰᗩᗰᗩ 🌻mladamama031
9Џесикаvortexlady141
10Нусеblt0lcanka1