TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПанкотНе(Е)Мртов @pivo_ok_pozz
#reach: 65118   ( 404th )
#followers: 9850   ( 167th )
#1
Нови услуги на бензиска. https://t.co/1JIZ1gak7u
66ReTweets252Favorites·Details
#2
Зошто на планина со рандом луѓе си викате здраво, но не и на улица ?
23ReTweets263Favorites·Details
#3
Сезона на потење https://t.co/GFwdVI5Dn0
16ReTweets298Favorites·Details
#4
Па да бее , дочекав и пензионер да ми префрли зошто седам на клупите ние младите сме биле без осет, немал каде да ги стави торбите. Деде трета смена бев, будна сум 24 саати, ти си тој што е без осет, и офц сите пензионери ме слушнаа и му дадоа хејт на него 😄😄 ај Добро утро.
9ReTweets130Favorites·Details
#5
Пиј си каве пиј си тутун азното само ќе си дојде. https://t.co/DAeNxcUD4o
7ReTweets118Favorites·Details
#6
Сакаш да ти купам глувци да јадеме?
-бегај ма луда ли си какви глувци.. https://t.co/jaGSpOmYuW
5ReTweets97Favorites·Details
#7
И сеа кај е мачката ? https://t.co/2YrLujsY6j
7ReTweets89Favorites·Details
#8
Љубов пред универзална сала https://t.co/wphXPyf8HY
13ReTweets56Favorites·Details
#10
Срамота е сама да седнеш на кафе ? https://t.co/LzcyqleWXW
2ReTweets75Favorites·Details
#12
Која мизерија треба да бидеш да земеш да крадеш вградени полначи со штрафцигер во ЈСП 😥
3ReTweets34Favorites·Details
#13
Дајте бе малце да видиме што груди држите вака по ТЛ .. па и вие машки нешо ово оно
1ReTweets37Favorites·Details
#14
23 јули 2001 загинува Ѓоко Лазаревски (1971-2001), доброволец и полициски резервист и покрај наредбите за повлекување, останува да го брани родното село Лешок, со цел неговите соселани да се евакуираат во соседното Жилче.
Вечна слава! https://t.co/DLCBY2jGpK
5ReTweets14Favorites·Details
#15
Fun fact за мене е што сум многу срамежлива додека не запознаам некого,после другиот ден сум yolo и не се замарам што ќе кажам https://t.co/0g0SxSNtWi
3ReTweets14Favorites·Details
#17
Ми се оди во дивина тука 😍🍀 https://t.co/XWqQpdWjxm
1ReTweets19Favorites·Details
#18
@AlexSiljan Полека бе сите женски ќе им ги земеш на мажите :@
3ReTweets11Favorites·Details
#19
Си нарачав фустан, ми стигна, го исправ и сеа да го пробам ми пукна кај цицките.. ќе земам ќе ги сечам https://t.co/GISFBAorxy
0ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алекс Сиљан Блокбастерalexsiljan10
2halkbank.skopjehalkbank_skopje6
3Jack LaGuardia from Pancharevopaparov5
4Комесарот Васиљvlatkovasilj5
5☝️🇸🇦 Lazdrim 🇸🇦☝️_lazrim4
6Јефто 🇲🇰jeftomkd4
7🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila13
8Комшијаplaviochi3
9Карма сакар_energija_3
10#BabaMiRadababamirada3