TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 1241   ( 1707th )
#followers: 1241   ( 3749th )
@BuleLfc Не, страв ми било дека никогаш нема да престанам
0ReTweets3Favorites·Details
@KateBosko Да, колешката уште се туфка како никој од соработниците годинава не ни донел календар
0ReTweets2Favorites·Details
@Armakedon1M Уопште ќе оди некој па макар и по дампинг цена??? Или само ќе бидат гратис билети купени од фирми пријатели на пријателите?
0ReTweets2Favorites·Details
@Macedonon Психоза плус вкрстени дијагнози
0ReTweets2Favorites·Details
@banefridl Starovremski kanapei
0ReTweets1Favorites·Details
@JakovFendu Од сето набројани, само тел полнам
0ReTweets1Favorites·Details
@crazy_max28 Кур скршила. Ете толку направила
0ReTweets1Favorites·Details
@IwasStrange_ @unstabIeweirdo Егејци викаат Торник
0ReTweets1Favorites·Details
@KRodzers Дрмоли употребуваат егејци, но во друг контекст.
0ReTweets1Favorites·Details
@b_bogdanov Ова е заспана опозиција. Кој од кој по неспособен. Бљак
0ReTweets1Favorites·Details
@osmini_ Зошто начекале село без кучиња. И најважно од се имаат ветер у грб што дува од кале
0ReTweets1Favorites·Details
@rsena_a Црквата не ја лази мува. Едино Петар даде изјава за тоа, но се застана тука!
0ReTweets1Favorites·Details
@E_USER_WARNING Stres od farma vitality, gi imas vo Zegin
0ReTweets1Favorites·Details
@shhhlikvidacija Брз шминка отидов ама со фризура
0ReTweets1Favorites·Details
@LileStechajka Нема помош за овој, веруј
0ReTweets1Favorites·Details
@bralaMomaKapini Одјеби го
0ReTweets1Favorites·Details
@BattyBoop73 Тоа е дел од агендата за разнебитување на државата. Грујо кога сакаше да развива култура не им чинеше
0ReTweets1Favorites·Details
@gorskivenec Ред се учи од најмали нозе. Не може такво нешто да ми е репер за васпитање
0ReTweets1Favorites·Details
@istoricarizsk1 Во Кукуш е
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Herr Жиле од Долно Дупени 🇲🇰batozile2
2Лидијаkacisevidija1
3малиот кнез мишкинjakovfendu1
4Perception create realitycrazy_max281
5José Mourinhogoranmourinho1
6DELONsicariomk1
7𝗠𝗬𝗖𝗥🚫𝗙𝗧iwasstrange_1
8Кенни Роджерсkrodzers1
9ArmakedonKataarmakedon1m1
10Bogdan Bogdanovb_bogdanov1