TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лудо Чудо @pluviofil666
#reach: 38670   ( 682nd )
#followers: 5530   ( 561st )
Тестамент - Оставам се на комшивката која никогаш не ја болеше главата!А на жената и оставам Аналгин 😁😂
12ReTweets82Favorites·Details
Абе како не се роди таква жена на маса да тропне и да рече и стан да нема и кола да нема и работа да нема,пак ќе го сакам!
😁
5ReTweets56Favorites·Details
Не знам што се буни народ што кревет во Охрид е 1200 денари коа во салоните за мебел во Скопје се од 8.000 до 15.000 денари..🤣🤣
9ReTweets43Favorites·Details
Драга не буди педер 😁 https://t.co/PGmDV4bOtC
9ReTweets30Favorites·Details
Научно е докажано дека на Канарските острови воопшто нема канаринци.Исто е и на Девичанските острови,ни таму нема канаринци.
2ReTweets50Favorites·Details
Се качил Хасо на кинескиот ѕид и рекол: Тешко на тој што работел на мешалицата
10ReTweets24Favorites·Details
Тоа што една жена е на диета не значи дека неможе да ти ја изеде душичката
5ReTweets27Favorites·Details
-Жено, нешо си ми сомнителна, швалер да не имаш ти?
-Ти луд ли си бе, на оваа жега на двајца јас да пржам компир и тиквички...
5ReTweets23Favorites·Details
- Тато, помогни ми да напишам есеј!
- На која тема?
- „Непријателот меѓу нас“.
- Напиши "Пратеник"
- Но тато есејот мора да содржи не помалку од 100 зборови!
- Напиши ги сите по име!
5ReTweets21Favorites·Details
Во секој од нас се крие едно немирно дете и се случува да излезе од нас и да почне да праве срања.Кај мене се близнаци 🙄
0ReTweets18Favorites·Details
Добиле покана за свадба.
Жената закажува шминкање,фризура,надоградба на нокти и коса,солариум,им се јавува на другарките да бираат фустан и штикли..
Мажот кога ќе дојде денот на свадбата,го ваде од ормарот оделото од матурската и ќе се истушира 🤪
1ReTweets17Favorites·Details
Ставиле математичар во лудница.Почнал да вика:
-Прво ќе ве интегрирам, па после ќе ве деферинцирам!
Сите преплашени избегале. Само еден си стое смирено и не се плаше.Математичарот пришол и го праша:
- Не се плашиш,зошто не бегаш?
- Дреме ми цоцот за муабетот, јас сум константа!
1ReTweets11Favorites·Details
Перо оде на одмор у Црна Гора и го застанува полиција.Му ги прегледуват документите и се е во ред и полицаецот му вика :
Шта сте по занимању господине!
Биохемичар!
Не питам те шта си био,него шта си сада!
1ReTweets11Favorites·Details
https://t.co/LLZbRxhav5
Modern Talking - Cheri Cheri Lady
@marincencence 🌹
1ReTweets4Favorites·Details
Перо си иде од пат после 3 месеци и ја наоѓа Перса како сука кори!
А гледа напучена и и го сврснуе од позади
Е Перо, ами ногу набрзина ова едвај една кора осука!
1ReTweets10Favorites·Details
На нудистичка плажа:
Се молев госпоѓицата со големите цицки да не поминува повеќе покрај пензионерите,брзата помош не може да постигне со носење 🤣🤣
1ReTweets3Favorites·Details
Супер е да се биди во природа. Ме каснаа сите инсекти што постојат,освен пеперутката. Таа ми седеше на коса, сигурно мочаше...😏
1ReTweets3Favorites·Details
Ако некоја жена сака да има секс со тебе, ништо не може да те спасе. Дури ни жена ти.
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mаринче 🖤marincencence6
2InaLAVina♌macaa6083
3lavceto🦁🌞lavceljubovce2
4Andronikataanekoja2
5Читателкатаprofesorkata682
6Грешка 404greshka_4042
7Violeta Petrovavioleta155515502
8НЕОТПАКУВАН ШИЛИКУРАНТovets52
9🐇tiliaiv2
10LadyEladyleoe1