TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брчка @podzemjeto
#reach: 31006   ( 814th )
#followers: 2856   ( 1460rd )
Годинава посебно им задавам внимание на врвовиве на Шар Планина. Каква природа има, не може со зборови да се опише. https://t.co/WakRHqjTyV
17ReTweets233Favorites·Details
Знае некој кај може да се купи venus flytrap цвеќето?
1ReTweets1Favorites·Details
Дали и на вас ви стана глуп Инстаграм?
0ReTweets8Favorites·Details
@Zaumna_sila1 еве плантопија ми пишаа дека може да имаат ако не ќе проверам и таму…фала на инфо
0ReTweets1Favorites·Details
@Scarlett_O_5 Хахах добро тоа да, ова го доутепаа со дизајнов 😂
0ReTweets1Favorites·Details
@toVornottoV Ооо топ, у ова плантопија можно да имаа. Ми се вртеше негде на инста знам ама никако да најдем. Фала :)
0ReTweets0Favorites·Details
@toVornottoV супер им пишав да видим, ми спаси време за барање многу :)
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мутенtovornottov2
2🎸🎸 СеВселенски Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila11
3Scarlett O'Harascarlett_o_51