TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

D.A.Lori @podzemnavoda
#reach: 32494   ( 1054th )
#followers: 11906   ( 101st )
#1
Прво сите партии прогласуваат победа. Потоа едни на други си викаат да си го признаат поразот. На крај сите седнуваат во парламент и си ги држат.
13ReTweets65Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии