TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Похована шајбна @pohovanasajbna
#reach: 31939   ( 627th )
#followers: 694   ( 6449th )
Смислувам како да се испокарам дека има тиндер без да се разбере како сум дознала дека има тиндер
7ReTweets123Favorites·Details
Ти лажеш дека си сингл на искачање јас ставам фејк бурма за да не ме замараат не сме исти
14ReTweets94Favorites·Details
Навистина се надевам дека еден ден ќе научите да не се заебавате за сензитивни работи
12ReTweets52Favorites·Details
Ајде да се чудиме зошто генерација што е учена дека животот завршува со брак и деца не сака брак и деца
5ReTweets9Favorites·Details
@vesna2303 Ако е така алал на креативноста
0ReTweets10Favorites·Details
И ова ми се свиѓа хммм https://t.co/dC4dHb6cyy
1ReTweets7Favorites·Details
Иначе коа излезе дедпул 2 бев у мајспејс на текили и испив 13 и после заспав у синеплекс
0ReTweets4Favorites·Details
Ќе пијам сеа некој мрсен розев милкшејк и ќе тропкам со ноктите по чашката мммм
0ReTweets4Favorites·Details
If he's your man then why is he over here?
0ReTweets4Favorites·Details
И исто така што сте направиле не можам да ве дочитам машала ❤️
0ReTweets4Favorites·Details
Многу сакам кога ми ги гушка нозете како да ви објаснам
0ReTweets3Favorites·Details
@vtorlist Ајде кажи
0ReTweets2Favorites·Details
@seljaksopari @pachavica Не бе душо тие ќе те чуваат ко капка
0ReTweets2Favorites·Details
Многу ми се свиѓаат тањирине што се уствари камена плоча
0ReTweets2Favorites·Details
@Samosvesen За твитов нормално
0ReTweets1Favorites·Details
@radovan_sm Од утре шајби активно по пет шопи
0ReTweets1Favorites·Details
@seljaksopari @pachavica Нејќеме веќе нели пратиш
0ReTweets1Favorites·Details
@vtorlist Времето ќе покаже, се најдобро
0ReTweets1Favorites·Details
@klosharana Дувајте го ❌❌
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Росин.seljaksopari4
2Касиеркатаpachavica4
3баки 🚬klosharana4
4Dixonradovan_sm3
5®️ 𝔼𝕏𝕆ℝℂ𝕀𝕊𝕄 𝟝𝔾 ©️vtorlist2
6г. Влатко Вердерvlatko_werder2
7dromka🚬oshtetena2
8Мајаmajasped2
9Samuel Rodrigues ₿⚡samosvesen1
10Drapaj Simeot ® шупче северно ваше ®justindrapaj1