TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Два Чорапа @pravednatavita
#reach: 93881   ( 89th )
#followers: 6687   ( 381st )
#1
На Атиџе треба да и се дадат сандаци и опрема за производство на мед, да и се помогне да го прошири бизнисот и да учи млади и возрасни за апикултура. Јебала вас хигиеничарка у Лозово, јебала. Будали едни.
103ReTweets345Favorites·Details
#2
Калајџиев е единствен од Шарена Револуција со доблест о храброст јасно и гласно да каже со кој си фатија работа. Сега сигурно Видана, Џабир и такви гревови релативизатори ќе му најдат маана. https://t.co/fv1ZQcQeu1
45ReTweets166Favorites·Details
#3
На убиените на Смилковско им е пукано одблизу со автоматско оружје. Прострелните рани се насекаде низ нивните тела. Брзината на зрната кои влегло во нив е 715 м. во секунда. Денес нивните убијци се смешкаа дур Заев пробуваше да ги оправда неговите гомнарии пред да стане премиер.
47ReTweets135Favorites·Details
#4
Пиже ли е овој со капо ди тути капи? Па чудете се вие зашто на Сакам да Лажам нема ништо за Аферите на Вице. https://t.co/WStBtv6brs
32ReTweets107Favorites·Details
#5
Се сеќавам на едно време, не така одамна, кога Бранко даваше 1,000 денари за чистење кондури. https://t.co/bpjMrWzWk2
30ReTweets110Favorites·Details
#6
Славица Динге Динге Петровска https://t.co/CK4mdICQVk
30ReTweets106Favorites·Details
#7
Монструмот од Муртино https://t.co/vSbmZyZg57
33ReTweets85Favorites·Details
#8
Дегенов призна дека живее во премиерската вила на Водно, а не е премиер 50 и кусур дена. Шо злоупотреба на фунција? https://t.co/Vro5fwdDkk
32ReTweets87Favorites·Details
#9
Како можеш да живееш, да стануваш и да легнуваш ако нешто вакво си ветил дека ќе направиш. Само монструм може да живее со ова. https://t.co/2SOOA3gBjE
27ReTweets99Favorites·Details
#10
Боки го знам од телевизија. https://t.co/N1G5sye72D
17ReTweets124Favorites·Details
#11
Како Катица ја фалеше Лиле 😂 https://t.co/zohAchyBlM
26ReTweets89Favorites·Details
#12
Кон Радовиш по мачето. https://t.co/tA6Xx50vwA
20ReTweets103Favorites·Details
#13
Преговарачите со ЕУ кои не добија датум 😂 https://t.co/YbdPi6mnGO
28ReTweets75Favorites·Details
#14
Маме ебале пајташите на Заев со Еко Клуб, а Костадин го пуштаат ко мајмун на пресови https://t.co/OOLMF1j5yk
26ReTweets73Favorites·Details
#15
Ова е се што треба да знаете за травестијата од процес и држава. Ми е срам што делам воздух (отров) со Заев и компањоните му. https://t.co/60aayUFA2x
26ReTweets62Favorites·Details
#16
Единствениот генератор на тезата дека позади Смилковско има нешто што ВМРО сакало да го скрие е монструмов Заев https://t.co/AvlTHtjbDg
25ReTweets65Favorites·Details
#17
Нека и каже некој на Јоци дека џандаров што шмрка е со градоначалников на Прилеп шајка. #ФМП https://t.co/8DfJ1R96xr
20ReTweets78Favorites·Details
#18
Немам зборови да Ве навредам сите што сте гласале за монструм како Заев. https://t.co/R50rRPgNbx
23ReTweets64Favorites·Details
#19
Се пресмеав. https://t.co/v4vC9eVhDT
12ReTweets90Favorites·Details
#20
Заев е наместен за Глобал, Поткуп, Рекет, Купување Избори...А он невин, невин, како бугарска абитурентка.
18ReTweets71Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мартианmartianfrommkd23
2Бобитокkesilezite20
3Scarlett O'Harascarlet8914466513
4Менде Гибнатиоmakdestruction13
5Toni Dimitrovtoni_dimitroff12
6p|ps 👌m0rban12
7Redfingerprint838
8Револуционеркаjungle_dancer7
9Гоце Чекоров-Лансaerodrom13127
10ШеМсаshemsa_shemsa7