TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бенка @pravoslavenjedi
#reach: 309   ( 2291st )
#followers: 309   ( 12587th )
Ми откажаа лет 20 саати пред летање и сега заглавен во Италија… ќе си речиш априлилили ама не…
0ReTweets3Favorites·Details
@RandyWinSlut Wizz Air
0ReTweets0Favorites·Details
@RandyWinSlut Штрајк авиокотрола…. Букирав друг лет од друг аеродром… ама компензација во овај случај како?
0ReTweets0Favorites·Details
@RandyWinSlut Ги немаше никаде и сами букиравме нов лет…
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1WinSlutrandywinslut3