TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Православна Македонија @pravoslavnamkd
#reach: 9316   ( 1430rd )
#followers: 402   ( 9635th )
Еден од неколкуте демонизирани новинари кои шират омраза против се што е веродостојно Православно Христијанство. https://t.co/oBXQqpquFt
13ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии