TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Prebeganiot @pregebaniot
#reach: 154   ( 2802nd )
#followers: 155   ( 19380rd )
@unterstrich12 @VamuTamuOnamu @nalutilus Појдов од Тетово и после 20км се запали автобусот. Дојде нов, се качивме и продолживме, низ Србија со камен некој го погоди автобусот и скрши стакло... Од Тетово до Хамбург на крај ми требаа скоро 40 саати... Еднаш со автобус и више никоаш.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baumeisterunterstrich121
2Среќнаvamutamuonamu1
3вина невинаnalutilus1