TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Приказна @prikazna1
#reach: 138483   ( 3rd )
#followers: 4913   ( 637th )
#1
Се дешава пожар во Франција, Македончето: pray pray pray;
Се дешава земјотрес во Зимбабве
Македончето: pray pray pray
Се дешава пожар во Струмица Македонија
Македончето: нека изгори цело така му треба СДСМ се тие.
То е се што треба да знаете за нас како нација.
74ReTweets453Favorites·Details
#2
Мајками операција пред три дена, тон обврски и нервози. ДРУГАРКАМИ лута оти не сум и кажала дека бившиот нејзин ставил стори со друга. Да ве прашам вака на шо дрога сте бе луѓе?! Престанете газо само да си го гледате ќе оќорите.
40ReTweets547Favorites·Details
#3
Полициски час во Турција, нема движење по улици па полицијата ги храни бездомните животни. А во Битола вчера масовно труење. Нека дојдат Турците нека си завршат то шо почнале во минатото. https://t.co/biEUoPtftp
47ReTweets267Favorites·Details
#4
Битола од едно друго време. https://t.co/LbzbrwODY6
36ReTweets386Favorites·Details
#5
Да ја направиме Ивана славна! Ивана да ти ебам се по список! Шо треба мори козо после сите маки кал да има под ноктите да ви докажи дека е сиромашна?! https://t.co/tO8WhaXmqk
38ReTweets178Favorites·Details
#6
Среќен роденден ќерко кукла на тато, мајкати е курва.
26ReTweets309Favorites·Details
#7
Дечки Весна уште ја нема. Прилепчани! Помогнете тука! https://t.co/5ml2v90v7y
45ReTweets14Favorites·Details
#8
Колку треба да си болен од умот ова да го напрајш?! Двете чупиња живи здрави ти земаш пост фотошопираш пустиш и пишиш дека умреле! Партиски КУРОПУШАЧИ ваше дело е ова! До тука стигнавте бе педерчиња?! Се да ви ебам по список вас!!!!!!!! https://t.co/ChyMYpch1v
30ReTweets176Favorites·Details
#9
Каде сме?! Во на мајкати пичката сте! https://t.co/D03Hl5XC0B
25ReTweets237Favorites·Details
#10
Има една бајка во Битола. https://t.co/2ysFvWpEMJ
29ReTweets168Favorites·Details
#11
Се изгубил Бак РТ ве молам https://t.co/d8n0lYoSNj
36ReTweets9Favorites·Details
#12
Омилената моја од тоа поубавото време. Битола https://t.co/v8igcchyFL
21ReTweets236Favorites·Details
#13
После многу години голем дел од вас нова година ја поминаа дома со тие нај битните, без вештачки насмевки и напумпан раскош и лажни пријатели. Бидете среќни другари и не заборавајте кои се тие со вистинската љубов.
22ReTweets213Favorites·Details
#14
Куче ли е? Маче ли е?! Стаорец ли е?!! Добра ноќ скопјанишча посебно вас дромците. https://t.co/BZu5Zc3M54
30ReTweets102Favorites·Details
#15
Excel од моето детство. https://t.co/o2jwb532m6
12ReTweets298Favorites·Details
#16
Ве гледам некако ќеф ви е за то шо се деси на Глобал струмица, ајвани знајте колку луѓе леб јадат од таму?! Кармата е зад врата дечки полека со злобата.
18ReTweets180Favorites·Details
#17
21.12 Така наречената Витлеемска ѕвезда ќе се види повторно после 8века.
19ReTweets160Favorites·Details
#18
Од израелцките работи. https://t.co/rAzHDNi5km
15ReTweets224Favorites·Details
#19
Ќе му кажам дека ми е симпатија па нека си еби веко.
15ReTweets210Favorites·Details
#20
Ако си пиел степче ич не се секирај шо има во вакцината.
18ReTweets157Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Саретоmrcatorka11
2ᴍᴀᴠᴇʀɪᴄᴋ ®aviatorinsane9
3Mangoran_man8
4AdeMacedonia ✪ademacedonia8
5Kristinakristinna_vel6
6🍀Зоки Поки🍀thezokipoki6
7Εφτελιαeftelijanamajka5
8R O C K Yrockythechamp75
9EмкаКремкаemmacvetche5
10Вампиркаdrakulka1434