TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бог @prkosot
#reach: 76610   ( 259th )
#followers: 3856   ( 876th )
#1
Иран...седи море хеј...! https://t.co/QrWRCjhrZo
43ReTweets168Favorites·Details
#2
Атиџе херој бла бла...
Да седне денес до вас во автобус...нема да ја препознаете и ќе превртувате очи оти сељанката ви зела дел од личниот простор...
16ReTweets92Favorites·Details
#3
Не научивте...? https://t.co/JDCUhTjtS0
23ReTweets69Favorites·Details
#4
Ветеринарите се најнесебичните луѓе...
Поклон до земја... https://t.co/yn9meg6RUY
9ReTweets69Favorites·Details
#5
"И ако после сите скандали застанеш у одбрана на Власта значи дека си без свест, поткуплив, плашлив и штетен за сопствениот народ и држава!" https://t.co/6mqKempqRi
11ReTweets55Favorites·Details
#6
Ни бегаат младите...
Ни бегаат докторите...
Ни бегаат инженерите...
Ни бегаат програмерите...
Сега што... и извршителите сакате да ни избегаат...?!

А бе вие ум имате...?
10ReTweets50Favorites·Details
#7
Прв ден на работа... https://t.co/AAPU0iWeTR
2ReTweets69Favorites·Details
#8
Еве...у канцеларија... https://t.co/w7icuntzgI
2ReTweets58Favorites·Details
#9
Retweet this second... https://t.co/KlxTCFxsO5
15ReTweets18Favorites·Details
#10
Денес на татко ми му е роденден...
Кога го прашав што сака за роденден...ми рече снаа да сум му донел...

Доброволки...?
2ReTweets55Favorites·Details
#11
3ReTweets50Favorites·Details
#12
Retweet this first... https://t.co/RUD8rnnQw6
12ReTweets12Favorites·Details
#13
А јбг...твитер не е за селфи... https://t.co/0sqDZTQBwU
5ReTweets25Favorites·Details
#14
А у бугарскио пасош шо ви пишува под "Националност"...?
5ReTweets23Favorites·Details
#15
Иам идеја...
А да почнеме да се грееме на провинцијалци...?
5ReTweets21Favorites·Details
#16
Сите што имате желба да помогнете и усреќите некое детенце со пакетче...а поради икс причини не сте во состојба да донирате за #ТвитерДедоМраз...ве молам пишете ми порака у ДМ...
8ReTweets7Favorites·Details
#17
0ReTweets31Favorites·Details
#18
А бе нова година е...не е први април... https://t.co/xqI34dD0UA
4ReTweets19Favorites·Details
#19
Оливер Спасовски ни е премиер...
: https://t.co/IUmjzyCQrB
3ReTweets22Favorites·Details
#20
Воа више не е ни смешно... https://t.co/8J70QLtYZg
5ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tурçеkarafilio82
2Каршијакkarsijak42
3Полтролneznajach35
4Зоран Мијалковzoran_mijalkov29
5Ариелproblembyme21
6Аритмијаsnowgirly220
7チェイスbiggieinjapan17
8Rocco Siffredilizivagan17
9E.T. so fluffy so squishy so cute so cuddlye_t_notincluded14
10Domina cordis 🖤madams8n66613