TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 41662   ( 534th )
#followers: 1333   ( 3379th )
“Северномакедонски” и на CNN. Сѐ да ви изнаебам. https://t.co/C0wj0GfY4S
48ReTweets109Favorites·Details
Ја стварно не знам шо кур се замарам у вукојебинава кога го поседувам ова… Уште малку ми фали за да оставам сѐ зад мене и да почнам нов живот… https://t.co/uEwa8dFw8G
6ReTweets145Favorites·Details
@BoshevskiFilip Наместо да застанат на страна на колегата или колешката што ја обзнанила ситуацијава тие на страна на професорот :))) За ебење сме цел народ
5ReTweets68Favorites·Details
Нема спас за луѓе чиј карактер им е единствено тоа дека пушат марихуана 🤮
8ReTweets37Favorites·Details
Сте виделе Албанец од ДУИ у затвор? Ни ја.
8ReTweets27Favorites·Details
Абе не е можно дека си од ебано Стајковци и да глумиш лудило дружеееее
4ReTweets14Favorites·Details
Имав многу добар твит ама ми летна мислата, жими се…
1ReTweets16Favorites·Details
🇺🇸: I dont care about it.
🇲🇰: My dick hurts. https://t.co/V8Zp9juoiZ
1ReTweets13Favorites·Details
@avalsiniarku Шта да радим кад је волим 😭😭❤️❤️❤️
1ReTweets4Favorites·Details
@centarska_picka Абе многу си заебана
1ReTweets3Favorites·Details
Ме копка што јадеше @avalsiniarku avalsiniarku од Пласет денес
1ReTweets2Favorites·Details
“Tolku” 😂😂😂 https://t.co/XU06UaZCd0
1ReTweets6Favorites·Details
@avalsiniarku Радмила, Славица и Гордана
1ReTweets1Favorites·Details
Каков ропак е овој арбер адеми племе бевте племе останавте све да ви ебам шиптарско
0ReTweets4Favorites·Details
Не ми се верува што гледам, Индиец русокос со плави очи…
0ReTweets4Favorites·Details
Кој пребира помеѓу овие две е педер :) https://t.co/nesdNwgBkg
0ReTweets4Favorites·Details
Ко о чему курва о поштењу
0ReTweets4Favorites·Details
Има што да се прави вечерва.. https://t.co/afow5LtMdB
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tochka Uavalsiniarku24
2Војдан Андоновvojdan_andonov10
3Токсоносецотbuturipol5
4Едвард Благојчеblazoelixir3
5Слободна Темаmarjancurinov3
6ми се…rkatumpa3
7vlatko ognjanovskivlatkoog3
8Лепи Програмер 🇲🇰lepiprogramer3
9𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮 officialcentarska_picka2
10Шанкерот Дацеdavorche22