TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Prosvetitelot @prosvetitelot
#reach: 51461   ( 640rd )
#followers: 909   ( 4091st )
#1
Баш ме интересира на што докторирале/магистрирале стручњациве од ДУИ. Дали може јавно да се објават докторатите? Против инспекторот Илиевски, откако открил неправилности во тетовскиот универзитет, покрената е дисциплинска постапка | МКД.мк https://t.co/mX3UlQT0uj
42ReTweets79Favorites·Details
#2
Ало бе има држава! „Ма, носете се и вие и УНЕСКО": Усеини и Мерко од ДУИ свечено ја отворија дивоградбата кај Чинарот (ФОТО/ВИДЕО) https://t.co/JElcYReaO2
0ReTweets1Favorites·Details
#3
Дивоградбата кај Чинарот во Охрид стана пицерија „Луна“, никој ништо не му може на советникот Усеини | МКД.мк https://t.co/s7cHnTcYtV
0ReTweets0Favorites·Details
#4
Ај почни прво со дивограддбата од ДУИ! Пендаровски: Мора да направиме се за Охрид да остане на листата на УНЕСКО https://t.co/QjEPK5OXjn via @Libertas_mk
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Libertas.mklibertas_mk1