TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Противизам @protivizam1
#reach: 62242   ( 560rd )
#followers: 3842   ( 900rd )
#1
Ова мое мачорче денеска прави 2 години
Среќен роденден Бубче 🎉❤️ https://t.co/IrRaHnzxlq
10ReTweets103Favorites·Details
#2
ЗОШТО БРЕ КРЕДИТИ ПОДИГНУВАТЕ САМО ЗА ТЕЛЕФОН??????????? ПА ДАЛИ СТЕ НОРМАЛНИ БРЕ??????????
7ReTweets87Favorites·Details
#3
Татко ти требало да го издрка на некој пуст камен https://t.co/e9DB0u5c0g
6ReTweets68Favorites·Details
#4
Да се забрани со закон додека пржиш компири да не зимаш од чинијата кои се пржени 😡
8ReTweets58Favorites·Details
#5
Касиерките у кам 😡 https://t.co/20nlmMGtuU
9ReTweets53Favorites·Details
#6
Дали со вашите миленици си зборувате? Кај мене и ако е глув пак му зборувам и ме сеќава шо зборам :)))
2ReTweets70Favorites·Details
#8
Абе ка ци ти беееее 🥰🥰🥰 https://t.co/v2DIGSGdbr
5ReTweets54Favorites·Details
#9
Изглеа мал му е креветот 🙄 https://t.co/m0B4T3107e
5ReTweets53Favorites·Details
#10
АХАХАХАХАХА ПЛАЧАААААМ АХАХАХАХАХ 😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/CIFmWz5u8T
11ReTweets33Favorites·Details
#11
О сунце ти јебем 🥺 https://t.co/Ap3H7Kf4Uw
3ReTweets55Favorites·Details
#12
#13
Не ми одобриле платежна картичка оти сум немал потреба. Сум бил дипломиран, сум ги исполнувал сите услови. ДО КОГА БРЕ ВАКА? НЕ МИ Е МЕНЕ ЗА ТИЕ 150 ЕВРА ТУКУ ДО КОГА ЌЕ СИ ИГРАМЕ ИДИ МИ ДОЈДИ МИ? ЌЕ ТИ СЕ ПОСЕРАМ НА ДРЖАВАВА СКАПАНА! ДНО ДНА!
7ReTweets40Favorites·Details
#14
Теовел еменге бутер першенге кај се парите обиџуко?
9ReTweets33Favorites·Details
#15
Омилена серија?
👇🏻 https://t.co/unoAnNudgV
2ReTweets54Favorites·Details
#16
5ReTweets44Favorites·Details
#17
Ајде малку да ве раздрмам вака карантинско. Шо факултет сте завршиле/не довршиле?
6ReTweets40Favorites·Details
#18
А какви пари сум спремил за на одмор ама штета ова коронава се ти уништи. Абе у пм ! https://t.co/LdCZdk7iea
4ReTweets46Favorites·Details
#19
Сакам ваква куќа 😍 https://t.co/RSxdbiFidM
3ReTweets45Favorites·Details
#20
Па да буквално така https://t.co/aDKdxQurjq
5ReTweets37Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1BubbleGumkazi_ultimatum240
2Креативниот🛸kreativniot178
3Kibble Dkibbled9174
4The Vincigrdo_pajce171
5Плавоокаsweety_eyes_153
6КАШЛИЦА 😷kashlicaa143
7__bad_girl___losha_devojka_137
8Капетански Дневник☠blacktaurus7128
9Рон Ван Демистриtojsomuzikata110
10шиликурантshilikurant97