TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Наица @ps_thequeen
#reach: 35440   ( 861st )
#followers: 1608   ( 2668th )
Сакам карта во еден правец за Италија.
11ReTweets63Favorites·Details
Дома сум кога мачоро е во мене https://t.co/SLj8wbEorf
5ReTweets41Favorites·Details
И го покажав детето на мајка ми и таа сега во вторник грашок за ручек ќе ни прави 😐
3ReTweets25Favorites·Details
"Мразам мачки"
🚩🚩🚩🚩🚩
2ReTweets12Favorites·Details
@percalus Во паралелен универзум имаш батерија на телефон цело време 😂
1ReTweets3Favorites·Details
Во паралелен универзум живеам мирен живот без драми.
1ReTweets8Favorites·Details
Недела е ден за маска на лице и вино. Мене уште вино ми фале
0ReTweets4Favorites·Details
@Grdo_pajce Фармацевтска мафија со кардиохирург❤ https://t.co/6DAEpRN3xb
0ReTweets3Favorites·Details
Unpopular opinion: грашок>бурек

I said it
0ReTweets5Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
Декември ко месец буди посебни емоции
0ReTweets2Favorites·Details
@ambrosiusmk Душа 😍
0ReTweets1Favorites·Details
@percalus Пак си ми омилена 🤗❤❤
0ReTweets1Favorites·Details
@H2Otporen Драмите околу мене ме натераа да научам
0ReTweets1Favorites·Details
@Ljube_A 🤷‍♀️
0ReTweets1Favorites·Details
@rmcfmk 🤨🤔
0ReTweets1Favorites·Details
@rmcfmk Не знам, не сум љубител на бурек до толку
0ReTweets1Favorites·Details
@percalus Тебе не те дејтам ❤
0ReTweets0Favorites·Details
@rmcfmk Тогај надевам се дека бурек со месо не ти е омилен 😂
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1✨дизајнерка✨percalus3
2družermcfmk3
3Мерлинambrosiusmk2
4Ͳんє ꪜเɳƈเgrdo_pajce1
5Водоотпорна водаh2otporen1
6Асимптоматски Агаljube_a1