TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“ℚ𝔼ℕ𝔸ℕ от кај КејтБрнз“ - 𝚙𝚜𝚢𝚌𝚑𝚒𝚌 Ⓒ @qenanpsychic
#reach: 44315   ( 606th )
#followers: 825   ( 5230rd )
Што ќе кажете за 14 загинати во пожарот во Тетово во Ковид болницата контејнер набавена од фабриката на Кочо Анѓушев екс Вице премиер колега на министерот Филипче и премиерот Заев??? https://t.co/2Oks9Bnia2
28ReTweets81Favorites·Details
Моментално у Центар Стојменови Канал 5 си бетонираат стубови во 21.30 ноќе во очи на Локални избори 2021 https://t.co/uDR6C5UvYN
20ReTweets57Favorites·Details
ЕЛДЕПЕ, ДОМ и Св.ПАВЛЕ го прават новото парламентарно мнозинство Заев и Шлегоф за кратко ќе ја имаат судбината на Гадафи, ќе ги вадиме од цеФка... https://t.co/zPCyeQwbjE
13ReTweets77Favorites·Details
МОСТОТ НА ШЛЕГОФ!

Одраз на неговиот мандат не води кон никаде... https://t.co/zrxCM066KL
14ReTweets27Favorites·Details
ВИКНЕТЕ БАЈАЧКА !!!

Почна да збори за “злото” !!! https://t.co/2wu9SuRK9d
9ReTweets46Favorites·Details
Бујаре Османи растат ли влакната од газот на главата или се перутаат??? https://t.co/1qxxzlx9uS
14ReTweets26Favorites·Details
Тазе асфалтирана улица Невена Георгиева Дуња во Општина Кисела Вода прво еден месец се гушевме во прашина и на дождот шлапавме во кал, сега градоначалникот Темелковски ни направи базен од улицата!

УРИМЕ СДС ❗️❗️❗️❗️❗️❗️ https://t.co/pEBo6xPCvO
12ReTweets32Favorites·Details
УВЕЖБАВАЊЕ ЗА НЕВЛАДИНИТЕ
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️ https://t.co/mCeReJchCk
10ReTweets36Favorites·Details
Оставка, оставка ама сега ќе има одговорност не оставка…Петре градски татко ВАНДАЛ https://t.co/SWdX2A6K3V
8ReTweets12Favorites·Details
НАЈГОЛЕМАТА СТРАНСКА ИНВЕСТИЦИЈА ВО СЕВЕРНА❗️❗️❗️ https://t.co/P4OXSCXr1K
6ReTweets40Favorites·Details
Абе каде е скриен Павле Трајанов??? Викаат со кумот Слободан Богоевски секој ден се шетале како агентура по Скопје

АГЕНТ ТАЛЕНТ https://t.co/icykoo9RYh
8ReTweets34Favorites·Details
МАЛИ ЏОКИЦА ДА НЕ СУМ ТИ У КОЖАТА ❗️❗️❗️ https://t.co/CCKMjCx2zR
11ReTweets22Favorites·Details
СИТЕ “ФИГУРИЦИ” НА ЗАЕВ додека игра кооро со државата си ги жртвува еден по еден за да го држи народот во покорност!!!

ОВИЕ ЌЕ ГО АПСАТ, слушајте ми го зборот! https://t.co/TBoIlBTgsk
11ReTweets24Favorites·Details
Филмот за Заев,

“ХОРОР НА ПЕТОЛЕТКАТА”

1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣1️⃣ https://t.co/YrI49kDWEd
11ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Македонско Девојчеdevojcetoodmkd2
2Мaргаmkprolet2
3револтlegitmacedonia2
4Milenko Nedelkovski Makedonskinedelkovskim1
5Види Види1vidividi1
6👌КАуркаТА👌kaurkata9031
7Андонlazovjanev1
8MICO ATANASIUatanasiumico1
9Makedončišteshopkarishte1
10Фортификацијаfortiifikacija1