TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 79361   ( 138th )
#followers: 4710   ( 718th )
особи 3-4 години постари од тебе ко ќе извадат некој надмен тон за некоја глупост 'не памтиш ти, мала беше'
проштевај рамзес втори, не те познав🤡
35ReTweets221Favorites·Details
за вакцини знаат да 'истражуваат' на гугл, за да дадат пари од џеб на сомнителна фејсбук страна Suzi 100% original parfemi не знаат да изгуглаат дека нема оригинал шанел парфем за 900 денари🤡
30ReTweets194Favorites·Details
кандидат за градоначалник на општина твитер https://t.co/eYhfdyQImM
7ReTweets334Favorites·Details
продолжи да ме лајкуваш и ќе завршиме вака https://t.co/0agFp2ZJpF
20ReTweets150Favorites·Details
многу ги ругаме тикток генерациите ко за некои шо имаа никови на мсн со 4ка место 'ч' и 6ка место 'ш'
19ReTweets121Favorites·Details
манипулатори кои при удварање пробуваат да те омаловажат за полесно да те добијат се истите кои во врска ќе те убедат дека никој нема да те сака освен нив и ќе ти ја уништат самодовербата за да се плашиш да ги оставиш иако си свесен дека континуирано те трујат🚩🚩🚩🚩🚩
18ReTweets117Favorites·Details
во државава сите се надлежни кога треба да се лапаат пари, никој не е надлежен коа треба да се сноси одговорност🤡
17ReTweets90Favorites·Details
се примеќа дека некој не се пуштал на постари од 25 ко ќе ти го напраи муабетот 'prvpat se osekam vaka so devojka, kako da mozam se da ti kazam' 🚩🚩🚩
11ReTweets129Favorites·Details
продолжи да ме лајкуваш и ќе завршиме вака https://t.co/NqDvuhrPos
13ReTweets115Favorites·Details
пораката е примена✔️ https://t.co/4uRI6gh8bi https://t.co/eS5xEscru6
11ReTweets113Favorites·Details
со години лајкаат слики од интернет без глава ама со деколтиња и голи газој и мене најдоа да ми пишат фејк дека ми била сликата бе, мене, шо сум основоположник на селфињата на твитер, господи личен https://t.co/wsPHYLar9O
7ReTweets102Favorites·Details
images to send and say 'us' https://t.co/toURZJaZWb
14ReTweets66Favorites·Details
,,ја 48 кила бев во второ одделение'' https://t.co/eARTH77ole
8ReTweets78Favorites·Details
не ми треба менструален календар, чим почнат да ми се вртат мисли од типот 'ќе ме сакаше ли ако бев свеќица за голф' знам дека ќе добијам за два дена🤡
4ReTweets82Favorites·Details
4ReTweets82Favorites·Details
дојдов да кажам дека ситниците кои си ги приметуваме на себе и ги храниме дур не пораснат во комплекси, другите најчесто не ги ни приметуваат, сами им ги ставаме пред нос🤡
11ReTweets58Favorites·Details
дали сте балканска фамилија ако во подрум немате газиена ламба, твојата количка ко бебе и лешот од прабаба ти, под изговор 'не го фрлај, ќе затреба'
9ReTweets61Favorites·Details
логиката во муабетот 'џабе се пазиш, ако е пишано да те фати, ќе те фати' за короната е рамна на 'не гледам лево и десно кога преминувам улица, ако е пишано да ме згази кола, ќе ме згази'
10ReTweets56Favorites·Details
на возрасни мажи со вакви пикап лајнс треба да им договориш слеп дејт и да им го пратиш стрико ти милорад со плетенките од влакна во носот
5ReTweets63Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Шивец поголемата_ne_go_tinka_4
2diplingdipling52
3Мрчаторstrshlen2
4снорлаксsnorlaksmkd2
5Karbonopsinakarbonopsina2
6PokojniTozajaopokojnitoza2
7[email protected]@[email protected]marijadzs2
8Fejtoneroom_hotel2
9Darko Lazarevskidlazarevski2
10Јепирjepirovski2