TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Самосвесен @ragingdemon1
#reach: 98084   ( 98th )
#followers: 6183   ( 417th )
#1
Чекај, чекај, слушај го ова сеа: Усеини имал фирма за рушење дивоградби, а и самиот има дивоградба, и се пријавил на огласот за фирма за рушење дивоградби во Охрид.
Монти факинг пајтон човече! 🤯
48ReTweets207Favorites·Details
#2
Ја не би се заебавал вака со НАТО членка, ама они си знаат, големи се. https://t.co/c1sQzZJJbh
14ReTweets83Favorites·Details
#3
Се јави некоја гнасна вмрана кај Огнен во емисија и кажа дека Камчев бил поштен човек, не требало да лежи у затвор пошо во своите фирми имал над 3500 вработени.
Не бе,сто пати имам кажано дека вмрана не е човек, дај да ги лансираме на марс некако и да останеме само ние нормалните
11ReTweets79Favorites·Details
#4
Стоката вмровска 11 години Гоце го маргинализираше на сметка на бугарашот Тодор Александров, ама ете денес до Гоце им дојде. :)))))))
18ReTweets54Favorites·Details
#5
Подобро близу мене да има центар за ЛЕЧЕЊЕ на зависници отколку штаб на ВМРО.
12ReTweets53Favorites·Details
#6
- Поврати ДДВ?
- Повратио јесам, ДДВ нисам.
10ReTweets38Favorites·Details
#7
@Neznajach @sinisa_goliOtok Е, пази сега, тука е зезнатиот дел. Ако го сместиш убаво може да да биде и смештај. https://t.co/LFKu137L0s
10ReTweets35Favorites·Details
#8
Панчевски да беше од Битола ќе го викаа Партало
9ReTweets36Favorites·Details
#9
Каква држава таква апликација https://t.co/5PEserxhZf
12ReTweets23Favorites·Details
#10
Вмраните: Не е убаво да му се смеете на Груевски што има говорна маана и не може да каже Р!
Јас: 👇 https://t.co/TrAKP7Wgl1
7ReTweets35Favorites·Details
#11
"Ќе се спие вечер." - Латас
8ReTweets23Favorites·Details
#12
Геј другар со електричен тротинет искочил со некоја и мислел дека девојчето е асално, а она два пати разведена и со дете
7ReTweets26Favorites·Details
#14
Господинот Заев со ова официјално има направено 100 пати повеќе за нашата света православна македонска христијанска црква отколку тие гомнарите лоповски од типот на Агатангел и слични.
7ReTweets24Favorites·Details
#15
Да се конфискува белата палата и да се направи центар за лечење на зависници
7ReTweets20Favorites·Details
#16
Ден 5863, во ненормалниот дел од Твитер, вмровскиот, уште доаѓа крајот на хунтата, а Груевски само што не ја преминал мк границата за пак да седне на тронот. https://t.co/11CA5NBWRs
5ReTweets24Favorites·Details
#17
А бе, се сеќавате коа вработените во телевизијата на Кочан кои не беа земале плата едно 5-6 месеци протестираа газдата да им го пуштат од затвор?
:)))))))))
6ReTweets20Favorites·Details
#18
A што ќе направиш ако детето ти е педер, ќе го фрлиш у контејнер? https://t.co/msZ7BiSBPl
6ReTweets18Favorites·Details
#19
Го победивме нашето зло пред 2 години професорке. Моментално е во Будимпешта. https://t.co/GNzoVfexW7
3ReTweets25Favorites·Details
#20
Хаха! На христијанската вмрана им е чудно како може некој да НУДИ поткуп за да им ја признаат мочаната црква :)))))))
Они се навикнати само да земаат поткуп.
Истата таа вмрана чиј пастир однесуваше државни одлуки врз база на тоа што ќе му каже факинг матичната гатачка! :)))))) https://t.co/f9gjA1gmGK
7ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maximum Overtrollmaximovertroll43
2Ебачот од Никарагваcherga_omnes32
3🕳Кроко🕳donroko129
4Курвин Водењакjovanowsky29
5Сплинтерsinisa_goliotok19
6Полтролneznajach16
7НеДипл.Ел.Инг. Девојката Со Пичната Жилаkuracfyrom16
8Cenece_ne15
9Џагдишаdzagdisha14
10Васиљvlatkovasilj14