TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Johnny S @rand_lucifer
#reach: 38267   ( 748th )
#followers: 1582   ( 2607th )
Си напраил еден грев? Секако ќе идеш у пеколот, зашто не напраиш најмногу шо моеш па да те пречекаат таму ко легенда?
9ReTweets52Favorites·Details
Фрчковски како македонски амбасадор во САД: https://t.co/BjHEUBos8C
10ReTweets41Favorites·Details
Што би било ја ако објавам твоја адреса на живеење, телефонски број, работно место, распоред на работа...?

Луѓенца, не бидете изванземски идиоти ко прилепчанецов. https://t.co/TFjq5iqJ5I
7ReTweets32Favorites·Details
Добар ден мили мои атеисти и агностици ♥
5ReTweets38Favorites·Details
ае да и помогнеме на другаркава да стигне до посакуваните 5,000 следачи!

*ми вети дека ќе ми дае ако и помогнам да собере уште 10 следачи https://t.co/9EYXqnC4nz
7ReTweets18Favorites·Details
I'm a creep, I'm a сељо
5ReTweets22Favorites·Details
*се чудат зошто се позитивни на Ковид 19.
*носат крпчиња место KN95 маски.
3ReTweets15Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Да го осудат Мијалков не чини, да не го осудат пак не чини, крајот не им се наоѓа на особиве.
1ReTweets4Favorites·Details
1ReTweets3Favorites·Details
Democracy, motherfucker! Do you speak it?!
1ReTweets7Favorites·Details
@VlatkoVasilj ПО-ПА-РА :)))
1ReTweets2Favorites·Details
@DKabranov @ashe_wdc Wrong. Дуксот се пере на пониска температура од белите и оди со темните алишта. Bruh, пишува на етикетата на колку и како се пере, не е филозофија.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_7
2El Duderinomrblueberry2585
3ᴋᴏᴏʟ ɢ ʀᴜꜰꜰ 🗡️cinnamongiraffe5
4НиколаСтрезnikolastrez5
5TrashPanda™ 😷strezovski5
6ашеashe_wdc4
7Грeвastrogrev4
8Џотоgiotto_mkd4
9Benny Lavaandov_s3
10Ивaн Никoлoвскиnikolovski923