TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

RASPUSTENICA @raspustenica197
#reach: 52957   ( 689th )
#followers: 2336   ( 1685th )
#1
Денес Кузе побегна од дома и у сред полициски час го барав низ цел Аеродром у бициклистички и у косата ко шлакната. Ама многу се исплашив. Така да ако сте ме виделе се извињавам за изгледот. https://t.co/uZK0qAVvzx
12ReTweets162Favorites·Details
#2
Ебеш му матер. https://t.co/vnPhNMsMXp
18ReTweets87Favorites·Details
#3
Узенце и малку мезе. Редно е да прославиме женачката на Реизот. https://t.co/V8q6y0rlo2
2ReTweets72Favorites·Details
#4
Добро утро твитерџии и твитерџики. На здравје кафенце и остали напитци. https://t.co/PpDQAt9Ybc
3ReTweets67Favorites·Details
#5
Без разлика на укинатиот полициски час. Пазете се и седете дома. Слушајте ја вие распуштеница.
3ReTweets62Favorites·Details
#6
Очите и погледот вредат многу поише од нечии пички и цицки. Добро ви утро твитерџии непогодени. https://t.co/Ur7y1cYxwO
0ReTweets67Favorites·Details
#7
Зашо бе го разрешивте чоекот. Сеа од сеќирации нема да може да ебе. Љубоморни низаедни.
3ReTweets54Favorites·Details
#8
Добро утро! Кафе? https://t.co/lUxOAuJv04
1ReTweets59Favorites·Details
#9
На времето типот ми се јави, за да искочиме. Му реков не можам со другарките сум договорена. Ме најде у Бас. Клекна на колена и ме викна да идам со него. Бев велика женска и му реков,, Не,,. (ко Тито на Стаљин '48,,.) Денес него го нема, а ја се каам. Сакајте се док можете.
2ReTweets52Favorites·Details
#10
Ах мори Милице. https://t.co/OkrlAETD62
6ReTweets34Favorites·Details
#11
Невестата убава, Реисов не баш. Епа да се ќердосаат. https://t.co/BUnZVQs0tb
1ReTweets45Favorites·Details
#12
А шо ви е тоа со презимињата вие лепша половина? Елена Петров, Наташа Стојкоски, Марта Младенов. Значи, преку куров.
3ReTweets38Favorites·Details
#13
На сите да ви е... се живо и диво, и на тие у Сингелиќ и на тие у Струга и на тие шо се собираа на 1ви Мај и Великден и на тие шо се собираат за ифтар. Скапаници едни ќе не испоразболите цела држава.
5ReTweets31Favorites·Details
#14
Добро ви утро твитерџии. https://t.co/CjzlTtukXp
1ReTweets42Favorites·Details
#15
Абе не сте вие за полициски час. Вие сте за домшен притвор, мамичето вше малоумно, нендерталско. 😡😠😡😠😡
3ReTweets35Favorites·Details
#16
Вие мислите ја пијам кафе у подвезици по сабајле.
Ја👇хм, маааеммммее https://t.co/h4bw3AGJPK
1ReTweets39Favorites·Details
#17
Секоја мома не е за дома. Ај добро ви утро твитерџии и твитерџики. https://t.co/v5qwLEGzBm
1ReTweets37Favorites·Details
#18
Мицко уше мисли дека ќе биде премиер. Инаку кур го боли за здравјето на граѓаните. Само да ви кажам.
1ReTweets36Favorites·Details
#19
Не можам сеа праам ручек. https://t.co/RiqkPuL7FG
2ReTweets33Favorites·Details
#20
И ја можев да се сликам гола, ама па тогаш сите ќе ме отследат. Никако не си.
0ReTweets36Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Патлак илити пиштолposlediknapik58
2Професор Цветковиќtome_corner52
3Дедadedapilos39
4Лек 🍻🛰️donesipivo22
5Sramezliva Masturbatorkasramezlivam22
6Аlex⚖️Macedon - 🇲🇰alex4macedonia22
7Јордан Пиперкатаkozica_cer22
8мариовецmariovec122
9Darko Kezhmankezhmanprvi17
10Никсонrnixn16