TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мариjа @reaambrosia
#reach: 57449   ( 428th )
#followers: 2403   ( 1704th )
54ReTweets358Favorites·Details
Си купваш патосници за колата, ама 5 минути покасно решаваш дека тебе поубо ќе ти стојат https://t.co/2DwfbldDbJ
44ReTweets406Favorites·Details
Мразам алишта со животински принт
2ReTweets14Favorites·Details
Кој бара пак карантини и затворања канти да го отепат
0ReTweets4Favorites·Details
@eftelijanamajka Да да. И со оние влечкасандалкајадранка делната напред. Прегрдииии
0ReTweets4Favorites·Details
@JankoIlkovski До 5 години со плус 2 лајчиња шеќер за да се одгазира за да не те фати грлото
0ReTweets4Favorites·Details
@eftelijanamajka И чантињата на полојна опнати 🥴
0ReTweets3Favorites·Details
Дубак за големи деца 😁 https://t.co/smqq9Y5bLu
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets6Favorites·Details
@Tomche29 И за сите околу него има пресметано колку треба да имат заштедено и колку му е потребно за нормален живот
0ReTweets6Favorites·Details
@missSalander Ова Ивана 👌 https://t.co/rdFJv6hbFm
0ReTweets3Favorites·Details
Маре дома си? Леле имам да ти кажвам за ќерка му од трета брачеда од страната на татко му на свекоро https://t.co/4Qo414XwFf
0ReTweets7Favorites·Details
На кој му е гајле за кучињата на лејди гага бе леле бе глуп свет
0ReTweets3Favorites·Details
@Martynni @missSalander Да не ми седи смачкана од кремот? Не е една беља кај мене 😂. Ама стварно од ко го имам ова на филипс и после со лак, седи барем пола ден виткана
0ReTweets3Favorites·Details
@eftelijanamajka @missSalander @Martynni Леле шубај сееееееее
0ReTweets3Favorites·Details
Значи многу се смеев 😂 https://t.co/Rj4HCTuHyV
0ReTweets5Favorites·Details
0ReTweets5Favorites·Details
Ме нервират луѓе шо го користат зборот "кеш" https://t.co/d6cc2M0yeH
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Лизбет Саландерmisssalander9
2Εφτελιαeftelijanamajka5
3Пæцоpecethedarkword5
4Chlamydiaschiffer_pg144
5Мурма 📚❤️☕🤗martynni4
6ᴍᴀᴠᴇʀɪᴄᴋ ®aviatorinsane3
7marijananeskafena2
8Џеси Пинкманmaxdestructionn2
9Томчеtomche292
10Golden.Bzlatarkata2