TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПрофилПредВремето® @rebrendiran
#reach: 65088   ( 260rd )
#followers: 2690   ( 1524th )
Кочани треба да именува некоја улица по дечково https://t.co/8IooFzSAc2
80ReTweets323Favorites·Details
Ќе биде напнато за женичкава до крај https://t.co/5g6jChBiiw
18ReTweets130Favorites·Details
Во недела покажете дека не сте пасивна, инертна, резигнирана, недржавотворна раја што толерира додека корумпирани, неспособни, предавнички партиски крлежи со децении ѝ ја цицаат крвта и уништуваат иднината!

Гласајте за @levica_partija, единствениот ефикасен лек за овој канцер!
15ReTweets47Favorites·Details
Левица - гласана ✔️
Машината - пуштена ✔️
Ручекот - лоадинг...
8ReTweets72Favorites·Details
Стварно ли бе некој мисли дека живее луксузно во вака начичкани згради?? https://t.co/hBGGpsbaTd
7ReTweets69Favorites·Details
Дечките @apasiev и @Krmov_Borislav ораа во собрание секој ден и биеја и добиени и изгубени битки, за разлика од корумпираната безгласна жмроњско-комуњарска гласачка машина којашто само гледаше да не таласа и да лапа патни трошоци
13ReTweets35Favorites·Details
Откај па тоа мислењето на рандом гомнар е релевантно и вест?? https://t.co/TU4kWyY7BT
7ReTweets51Favorites·Details
Немало скопски кмет со бугарско државјанство уште од дедото на Жерновски
13ReTweets32Favorites·Details
Да ве ебам глупите жмроњски предавнички лузери: му статирате на Црпко да спроведува антимакедонски странски агенди, а он у секоја прилика јаде гомна за вас https://t.co/mo0S2F6GPy
12ReTweets21Favorites·Details
Мојот нов есенски стајлинг 👌🏻👌🏻 https://t.co/M3arAoBRIX
6ReTweets49Favorites·Details
Мизерната излезност од 30-40% во чисто шиптарските општини, во споредба со 60-70% во чисто каурските, покажува колкаво огромно нерезидентно население таму фигурира на изборниот список https://t.co/4BADg05VgH
7ReTweets38Favorites·Details
Шо има врска што те вработиле ВМРО или СДС, ти гласај си за @levica_partija
8ReTweets34Favorites·Details
Скроз ја разбирам Твитер-комуњарааната пошо и јас на 15 години мислев дека сѐ што ни доаѓа од западот е совршено, самошто тие останале на истото интелектуално ниво и на 25, 35 или 45 години
6ReTweets39Favorites·Details
@Mojsoskata @VStevk СДС е преполно со Македонци што ја мразат својата држава, а вие сте нашле Турчин што ја сака Македонија
7ReTweets27Favorites·Details
Хациендата на Сашо 🔥🔥 https://t.co/PLIyqO0hlg
6ReTweets21Favorites·Details
Ми се гради градинка со парк врз катна гаража на кружен тек
6ReTweets15Favorites·Details
Совршениот подарок не пост.... https://t.co/4GUdXVg8TL
5ReTweets14Favorites·Details
@C4i7Z Звучи северњачки, ама сепак бил Забърчанец :)
2ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мартианmartianfrommkd13
2Апасиевapasiev6
3Сbilbord_ikona4
4Stormfiretempestofflame4
5Xhonathanvstevk2
6MASTERPIECEeptenponajfin2
7krojanbojankrojanbojan2
8Xhamiroqvaj ♎noluckmakedonec2
9☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z2
10Мојсоскаmojsoskata1