TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рејмонд Редингтон @redington_m5
#reach: 61317   ( 37th )
#followers: 1819   ( 2494th )
Каде е сега овај пациент да каже дека Јана ја уби режимот на СДС и ДУИ⁉️⚠️ https://t.co/o4IaUKis3U
62ReTweets258Favorites·Details
Само во Северна Директор на БЈБ си пие кафиња со криминалци 🤡 https://t.co/etS7RXyNly
43ReTweets158Favorites·Details
Гугни Огнен Јанески пичко педерска⁉️ https://t.co/trfJP79QKA
38ReTweets164Favorites·Details
Претседателот на ОО СДСМ Куманово Александар Тушевски си поднесе оставка поради непотизмот и албанизацијата со вработувањата во државните институции‼️⚠️
Каков крај🔥🔥🔥
36ReTweets155Favorites·Details
Владата на Таче Ќурка има пари за овај монструозен споменик на УЧК, ама нема пари за учебници‼️⚠️ https://t.co/xBcJ65Z2Q2
39ReTweets134Favorites·Details
Повеќе од 50 сведоци✅
Видео камери✅
Пукањето траело 11 минути✅
Испукани над 50 куршуми✅
Немало осомничени 🤡 https://t.co/rTxhHPNedH
36ReTweets139Favorites·Details
Ова ли се тие сили на прогресот⁉️ https://t.co/HEdq71FHdl
38ReTweets130Favorites·Details
Шо вика Обиџуко, од каде нашле униформи❓⚠️ https://t.co/4NUGfLC5n5
34ReTweets142Favorites·Details
Фуркан Салуи фатен на дело како бутка постара жена која сака да го праша нешто Таче‼️⚠️ https://t.co/X0CQxq1vbB
40ReTweets116Favorites·Details
Наскоро ќе се обелодени кои лица ќе заработат милиони од експропријација на земјиштето за автопатите✅
Интересно е што голем дел од нив земјиштето го купиле од државата по симболична цена неколку месеци пред најавата за изградба на автопатите⁉️⚠️
36ReTweets121Favorites·Details
Можеби не знаат албански, ама сигурно ја почувствувале топлата рака на Али Ахмети 🤡 https://t.co/ZjD5DY4JdK
36ReTweets104Favorites·Details
В Битолско негде, в некое село, кај в слана тивко венеше цвете, убија дете‼️⚠️ https://t.co/mb34raO6py
31ReTweets117Favorites·Details
Другари, каде е оваа фабрика знае ли некој❓⚠️ https://t.co/1yhh5Hihim
34ReTweets103Favorites·Details
Пред вистината и ботовите молчат✅ https://t.co/lBj9PiGKMU
33ReTweets104Favorites·Details
Тиранската платформа е само во главите на вмровците⁉️⚠️ https://t.co/l3KMy6vUUq
34ReTweets98Favorites·Details
Среќен 8ми Март❤️ https://t.co/T8o97fBXUV
30ReTweets98Favorites·Details
Продолжува етничкото чистење на македонците‼️⚠️ https://t.co/iFWHhh3Ds0
31ReTweets90Favorites·Details
Продолжува економскиот егзодус и етничкото чистење на македонците‼️⚠️ https://t.co/CYG7kJmoV6
29ReTweets94Favorites·Details
*Умираат од сепса и лекарска негрижа во болниците✅ https://t.co/YAe7JKxypn
30ReTweets87Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1TОДОР 🇲🇰☦️🇷🇺macedonon3
2𝐑𝐚𝐠𝐧𝐚𝐫 𝐋𝐨𝐭𝐡𝐛𝐫𝐨𝐤 - ᚱᚨᚷᚾᚨᚱ ᛚᛟᛞᛒᚱᛟᚲrlothbrokjr2
3☀ Мarozgj1
4Justiceneenibitno1
5Izgleda ke vrneizgledakevrne1
6МенталисТsmetalolevo1
7tantelastarmarsovec1
8Don Juan Demarcovlezeizleze1
9Dr.Olja Od Klinickiodolja1
10ПандоринаКутијаpandorabox971