TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: - -
#followers: - -
#1
Далечините се ништо ако некого чувствуваш.
17ReTweets40Favorites·Details
#2
"Невидливите работи се единствената реалност."
-Едгард Алан По
9ReTweets31Favorites·Details
#3
Пробајте да видите подалеку од својот нос.
9ReTweets26Favorites·Details
#4
Помрачување на сонцето во декември, Саудиска Арабија

Фото: Шади ел Рефаи https://t.co/DmmW6aJfTl
6ReTweets26Favorites·Details
#5
Кога не си во можност да ги смениш околностите тогаш треба да се смениш себе.
7ReTweets22Favorites·Details
#7
Оној кој го сака животот мора да сака и вино.🍷
4ReTweets26Favorites·Details
#8
Некому секогаш ќе му бидете премногу или премалку.
6ReTweets17Favorites·Details
#9
"It's better to burn out than to fade away."
- Neil Young
6ReTweets14Favorites·Details
#11
Into each life some rain must fall.
#ДоброУтро https://t.co/Oa0ov1UFQM
4ReTweets19Favorites·Details
#13
Некои врати не треба да ги затвориш без разлика што лесно ќе можеш да ги отвориш.
4ReTweets15Favorites·Details
#16
И еден неврзан разговор на крајот од денот кој ќе му даде смисла.
4ReTweets14Favorites·Details
#17
Туш за очи и црвен кармин никогаш не излегуваат од мода.
0ReTweets25Favorites·Details
#18
Препушти се без никакви очекувања...и гледај...
2ReTweets18Favorites·Details
#19
И успехот и неуспехот водат кон спознавање.
4ReTweets12Favorites·Details
#20
Води ме...во себе. https://t.co/SIFvuMylIm
3ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Caledonia1red2yellow3blu18
2❄°~Дејдример~°❄unomochaccino14
3Диегоfiljanshtrkot10
4Karlo Mriyabigdzumbus9
5Мијакот 🇲🇰mijakott6
6Traveler_Lonely 🖤l_traveler__6
7даци шанкерот 🍸davorche26
8Урбан курбанtoniaudio5
9nakiMnakim13125
10Дремкаdremka5