TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 49449   ( 596th )
#followers: 1675   ( 2385th )
#1
"Никогаш не бев луд, освен во моментите кога го отворив срцето" – Едгар Алан По
29ReTweets83Favorites·Details
#2
Ако и на секунда ти се причинило дека некаде не ти е местото. Не ти се причинило.
14ReTweets50Favorites·Details
#3
9ReTweets49Favorites·Details
#5
Фокус исклучително само на себе.
#ДоброУтро
11ReTweets30Favorites·Details
#6
Дојде ред детето да ти каже поубаво ми е кога одам на училиште.
5ReTweets37Favorites·Details
#7
Ти не си нечии избор ти си некому дадена шанса.
8ReTweets26Favorites·Details
#8
7ReTweets28Favorites·Details
#9
Кафепиење https://t.co/TNdOfi7ZCG
3ReTweets40Favorites·Details
#10
Малите работи го прават животот убав.
7ReTweets26Favorites·Details
#11
Поентата е во прифаќањето дури и ако не ви се допаѓа.
6ReTweets26Favorites·Details
#12
"Да не постоеше Балканот, ќе требаше да го измислат." - Горан Стефановски
6ReTweets26Favorites·Details
#13
Спомените ми се подарок.
6ReTweets18Favorites·Details
#16
Има денови кога сакам да не треба ништо да правам и се така едно наредни пет години.
3ReTweets17Favorites·Details
#18
..го испитуваме заборавот во следните часови, држ те се....

https://t.co/7bFTgjjMpy
3ReTweets12Favorites·Details
#19
Поглед зрак светлина.
3ReTweets11Favorites·Details
#20
Затоа што ни еден куфер не е празен...
2ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Marija Danilovskamarijadanilovs15
2Elenatikvazelena4
35 џи Еџedge9724
4МилаШилаmilashila93
5Букетbouqet1002
6Catch me if u canmimicka872
7Јао Јелоelcezelce1
8Царевата Ќеркаcarevata_kerka1
9Милкс 👑pancake_mama881
10Rustikanarock_kafana1