TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рефлектор @reflektor_mk
#reach: 58029   ( 580rd )
#followers: 809   ( 4434th )
#1
Како растат платите во Македонија? https://t.co/8SDSX84tA9
21ReTweets41Favorites·Details
#2
Пријавени случаи на мали #сипаници (#морбили) во Европа https://t.co/9vUyDZzDU7
24ReTweets23Favorites·Details
#3
#Дрисла гори, баба се чеша :(
МЕДИЦИНСКИОТ #ОТПАД ШТО СЕ ГОРИ ВО ДРИСЛА Е ЗГОЛЕМЕН ЗА 7,7 пати ВО ПЕРИОДОТ 2000-2017! https://t.co/27HEtrNL0H
24ReTweets22Favorites·Details
#4
#60yearsChallenge
Индекси на #индустриско производство, некогаш и сега https://t.co/rgrK3KK2E3
6ReTweets5Favorites·Details
#5
Личниот и партиски рејтинг над обврските за усогласување со правото на ЕУ и еднаквата вредност на животите и достоинството на сите граѓани
#ЛГБТИ #БујарОсмани #спорни #категории https://t.co/gbaQhq55R0
3ReTweets5Favorites·Details
#6
Извор 1: https://t.co/ZPZ82CpJIj
Извор 2: https://t.co/zaA1EmyKpW

Голема благодарност до Билјана Гинова за идејата за овој анимиран инфографик.
0ReTweets3Favorites·Details
#7
Извор: Светска здравствена организација: https://t.co/6iygSjDkEh
0ReTweets2Favorites·Details
#8
Извор 1947: https://t.co/Ce6TJ3mf1u
Извор 2007: https://t.co/ZTx6THqFT3
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии