TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пинк Фламинго @rfeyuwl90edlzxy
#reach: 0   ( 40810rd )
#followers: 117   ( 22130rd )
@ibogovitelicno Може Стево Пендаровски треба од време на време нештата да ги нарекува со вистинските им имиња... Ако браќа Миладинови се чувствувале како Бугари кој е он да им го менува идентитетот? https://t.co/AIfAWMVlYk
5ReTweets25Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Мирјана Најчевскаibogovitelicno1