TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

druže @rmfcmk
#reach: 144376   ( 5th )
#followers: 6842   ( 359th )
#1
КРАЈ!! 😂😂😂😂 https://t.co/PnzmlnaZju
109ReTweets361Favorites·Details
#2
Lele si se Čekaj be
zdebelila se zaebavam https://t.co/6qxk5nTWht
60ReTweets290Favorites·Details
#3
Na vnuk mi (2) včera mu dale kašička vo gradinka. Na kašičkata pišuvalo "proizvodstvo Severna Makedonija". Vnuk mi (2) ja frlil i izvikal "NIKOGAŠ SEVERNA, SAMO MAKEDONIJA", stanal i zaminal od gradinkata.

Inače vnuk mi seušte ne znae da zbori, ama ete što ti pravi revolt.
45ReTweets220Favorites·Details
#4
Што можеш да напраеш со IQ 20?

- да се јавиш на шефот у трговски центар и да му кажеш дека има бомба
- да слушаш турбо фолк
- да гледаш Бекстејџ на Канал 5
- да гласаш за ВМРО и СДСМ

продолжи 👇
26ReTweets192Favorites·Details
#5
Да ви каже батко druže нешто.
Зафатените момци ви пишуаа пошто знаа дека се давате за два џин тоника, или дека сте тип на женски што са задоволни што ќе ве опне за 10 минуте и ќе се врати кј женска му, а не дека сте некои многу јаки пичке.
Затоа спуштите се на земја со курчењево.
33ReTweets155Favorites·Details
#6
Девојкава вечерва била нападната од кучиња скитници во центарот на Тетово. До кога треба да чекаме властите да преземат нешто во врска со кучињата скитници? Треба ли некого да изедат за да им дојде памет?! https://t.co/P7uSPldkW9
18ReTweets153Favorites·Details
#7
Људи помлади од 30 године со македонско мени на телефон заслужуаа да бида ебени у г'з.
13ReTweets122Favorites·Details
#8
- Добар ден.
- Добар ден.
- Анима Мунди?
- Да, повелете.
- МУУУУУУУУУУУ!!
21ReTweets91Favorites·Details
#9
So vnuk mi (2) izlegovme na prošetka. Projdovme pokraj edna kladilnica i mi veli: "Čičo, mnogu mi se močka. Ke vlezam tuka da vidam dali ima wc".
Posle 10 minuti čekanje, vlegov vnatre i go vidov ova.

PROKLET DA E SVETOT ŠTO TE RASIPA!!! https://t.co/nCxmXIkz5a
21ReTweets84Favorites·Details
#10
Ама ка ќе ми текне дека носевте маичке со ликот на Катица Јанева :)))))))))))
16ReTweets99Favorites·Details
#11
- Имаш упаљач?
- Да. Повели. https://t.co/oERHW0lsGb
16ReTweets97Favorites·Details
#12
Ne slušam srpsko.

*posle 4 rakie https://t.co/mHkhxuFNc9
13ReTweets100Favorites·Details
#13
Леле ка ќе ми текне ка ги носевте Ера Истрефи јакнете. Па мене срам ме фаќа 😂
12ReTweets102Favorites·Details
#14
Kako misliš Kako ustvari
deka izgledaš izgledaš https://t.co/kOG82N9nuN
9ReTweets109Favorites·Details
#15
Gonna tell my kids this was Alicia Keys https://t.co/Wa6CfBjmCe
15ReTweets87Favorites·Details
#16
Tvoite zaminati na odmor. Ti se javue majka ti da praša dali e sve u red doma.

*doma https://t.co/fHLLHqQWRH
17ReTweets74Favorites·Details
#17
На сликава гледам сериозни психички проблеми. https://t.co/pP5VDQN9mL
7ReTweets93Favorites·Details
#18
Ме интересира што значеше фацата на Били Ајлиш за време на наступот на Еминем?
Да седи до мене и да напрае таква фаца дур наступуе Еминем, ја ваѓам на клоце надвор.
10ReTweets75Favorites·Details
#19
12ReTweets67Favorites·Details
#20
Вие што сликуете рандом људи по улица и после ги исмејуете по интернет заслужуете некој да ве остае без зуби.
11ReTweets69Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1теотеотеотеотеоteogodlike130
2Тошоmalerott54
3MaRiJa ZaKoNbankrotirana34
4čulezirovnicabb20
5Раскажувачкатаmsstorytella19
6Претпоследнаpretposledna18
7Cataleyajuego_con_fuego17
8Менде Гибнатиоmakdestruction16
9г. Влатко Вердерvlatko_werder16
10Пуфии✨puffyy_116