TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ronin Legijata @roninlegijata
#reach: 18832   ( 1957th )
#followers: 293   ( 11276th )
#2
@Corner_43 Цимер е ALL IN! 😂😂
1ReTweets1Favorites·Details
#3
@MarincePink Маринќе, 5 Јуни ене го кај е...😊😊😊 https://t.co/wcHEIfAQa9
1ReTweets1Favorites·Details
#4
Ја и Цимер денес у дневна по повод мој роџени! @Corner_43 🎉🎉🎂🎂🍰🍰🍻🍻 https://t.co/UJtKwQCKD5
1ReTweets1Favorites·Details
#5
@Corner_43 🤗❤️
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@iNolcheva Не ме пушчат надвор...😢
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@Corner_43 Синче не знаеш какво сиренце сум земал тамо у фрижидерот доле у фиоката е, сецни си, идам ја да довозам по кеј...🍾
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@Corner_43 Тооооо, тулум! 🙌🎉
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@Corner_43 Ајмо Сине, идеме јако!💪
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@Architweetka Идам!
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@Corner_43 Секако🤗
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@Corner_43 @YouTube На оваа Сине со кореогрфија на сред подиум на следна DJ Goce журка!🎉🎉🎉
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@MarincePink Здраво Маринќе ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Corner_43 Исти! Плукнат...
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@MarincePink Добро, викам ја да не нешо...😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@MarincePink Ќе може ќе може 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@ceciliaa537 Нека дое кој сака!💪
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@ProblemByMe Заеби! 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@Corner_43 Сине Ремикс Is Back??😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Синеcorner_4325
2Г-ѓа Старкmarincepink5
3Цceciliaa5371
4Јан А.architweetka1
5Ариелproblembyme1
6Иванаinolcheva1