TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dangerous @rsmsdsm
#reach: 563   ( 1970rd )
#followers: 562   ( 7927th )
На влезот на Прилеп пиши ,,те сакам колку цел прилеп и 3x појче" :)) https://t.co/NlnNAfPNuy
1ReTweets5Favorites·Details
Se definiram kako dark mode persona
1ReTweets3Favorites·Details
А дека се изнервирав за детето шо го немам ни родено, како ќе ја преминва улицата кога ќе го пуштам прв пат само на училиште
0ReTweets4Favorites·Details
Детево зрачи од сексипил https://t.co/I2P3Cy2pfX
0ReTweets3Favorites·Details
Ми се свиѓа сликава за на маичка 😍 https://t.co/LxFhAFXJyM
0ReTweets3Favorites·Details
@AnaFiljana out of context ама шуба ми е женскава
0ReTweets3Favorites·Details
Абе отвори да видиш шо ти носам https://t.co/pjjfoYWuis
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@penggemaar @mencheimmortal Можи тиро?
0ReTweets2Favorites·Details
@_Darkovski Ве имам во план тебе и @kristinna_vel 😁
0ReTweets2Favorites·Details
Да да сега во и 7 сато ова
0ReTweets2Favorites·Details
Леле близнаци 😎😁😂👑 https://t.co/5I889M4CKD
0ReTweets1Favorites·Details
Па не можеше поточно 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@Scarlett_O_5 Скроз 🎯 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@KKaterina8 ☺😍
0ReTweets1Favorites·Details
Одамна престанав да се радувам на ситници 💫 https://t.co/dDO7swtHtf
0ReTweets1Favorites·Details
@EmphaticFanatic Животот ме научи ваљда дека не треба да се задоволуваме со ситници.. ..
0ReTweets1Favorites·Details
Го има она "нештото" 💫
0ReTweets1Favorites·Details
@erzebet_batori Да скроз 😂 ама има харизма, шмекериште. Таква му е ѕвездата 🌟
0ReTweets1Favorites·Details
@erzebet_batori Или па самата помисла дека е фудбалер 😁🤷‍♀️
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kristinakristinna_vel6
2prostmoderenmagnetolicious3
3Бечка Шницла_darkovski3
4Ержебет Баториerzebet_batori2
5Scarlett O'Harascarlett_o_51
6Katerina Klimoskakkaterina81
7Creative Emphatic, Kindness Fanaticemphaticfanatic1
8Ана Ресанаanafiljana1
9Јордан Пиперката 🇲🇰kozica_cer1
10Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar1